Welcome to Forum.Studia.net

Witamy na Forum.Studia.net, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

Witam :)

Chciałabym dowiedzieć się czegoś na temat szkół policealnych w Poznaniu ponieważ rozważam podjęcie nauki w takiej szkolę. Zapoznałam się z ofertą owych szkół w Poznaniu jednak nie wiem która z nich jest warta uwagi ponieważ zależy mi na tym by ten czas był dobrze wykorzystany i żebym czegoś się nauczyła. Dodam że jestem po liceum bio-chem jednak czuję się raczej przeciętna z tych przedmiotów stąd wybór szkoły policealnej a nie studiów :) Ogólnie co sądzicie o takich szkołach ?  

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cześć. Naturalnie, warto porozmawiać w odpowiednich tematach. Dział przedstaw się do tego nie służy. Przenoszę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez turbyo
      Witam
      Aktualnie jestem w klasie maturalnej na profilu mat-fiz. Z matury celuje w: mat(pp) 85% (pr)60%, fiz 35%, ang (pr) 85-95%.
      Zastanawiam się która uczelnia i kierunek będzie lepszym wyborem: 
      Teleinformatyka czy Elektronika i telekomunikacja?
      ZUT Szczecin czy PUT Poznań? 
      Jak uważacie? 
      Dzięki wielkie
    • Przez calvaixx
      Cześć, jestem przed podjęciem najważniejszej decyzji w moim życiu. Mianowicie chodzi o wybór kierunku studiów i odpowiedniej uczelni.
      Interesuje mnie dekoracja wnętrz, szerzej pojęta jako architektura wnętrz. Gdzie mogę studiować taki kierunek, jakie miasto polecacie ku temu? Czym mam się kierować przy wyborze? Jakie rozszerzenia powinnam zdawać na maturze?

• Przez Sałata
      Hej
      Ukończyłem kierunek Geodezja i Kartografia (spec. Geoinformatyka) na AM Szczecin. Wiem że już trochę 'po ptokach' jeżeli chodzi o jakiekolwiek rekrutacje ale sam z własnego wyboru chciałem popracować i zrobić sobie przerwę od nauki. Jestem jednak zainteresowany magisterką z odbiegających kierunków od mojego a dokładniej Zarządzaniem Inwestycjami i Nieruchomościami na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Moje pytania brzmią: Czy warto się tak przebranżawiać (Geodezja mnie średnio interesuje)? Czy warto wybrać ten kierunek a może jednak inny na tej uczelni? Jakie mam szanse na dostanie się na UEP po Geodezji w Szczecinie?

Prosiłbym o rzetelne odpowiedzi. Nie obrażę się o sugestię na temat innych kierunków. I dodaję że koniecznie chcę zmienić miasto.

• Przez Zdolna
      Witajcie,
      mam kilka dziwnych pytan, na ktore potrzebuje szybkiej odpowiedzi... Interesuje mnie historia na UAM w trybie eksternistycznym i chcialabym sie dowiedziec, czy ktos wie, jak to dokladnie w praktyce wyglada? Czy w ciagu semestru/roku dostaje jakies materialy do nauki z UAM? I ile jest zjazdow w ciagu semestru/roku? Czy istnieje dodatkowo jakas platforma-online?
      Byc moze jest tu jakas zywa dusza, ktora ten kierunek obrala i moze cos wiecej na ten temat z wlasnej perspektywy napisac? Bede bardzo wdzieczna z racji tego, iz mieszkam za granica i nie wiem, czy faktycznie dam rade to wszystko ogarnac...
      Pozdrawiam.
    • Przez Jdhjjszbdjdjbd
      Witam,                                                     Za rok będę chciał składać papiery na AWF w Poznaniu na kierunek wychowanie fizyczne. Na stronie awf jest napisane, że można otrzymać punkty za maturę z następujących przedmiotów: biologii, chemii, fizyki, geografii, historii, matematyki, wosu. I moje pytanie dotyczy tego że, np. gdybym miał 60% na maturze z historii/wosu to otrzymałbym tyle samo punktów do rekrutacji w porównaniu gdybym miał 60% na maturze z biologii/chemii?