Welcome to Forum.Studia.net

Witamy na Forum.Studia.net, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

Witam :)

Chciałabym dowiedzieć się czegoś na temat szkół policealnych w Poznaniu ponieważ rozważam podjęcie nauki w takiej szkolę. Zapoznałam się z ofertą owych szkół w Poznaniu jednak nie wiem która z nich jest warta uwagi ponieważ zależy mi na tym by ten czas był dobrze wykorzystany i żebym czegoś się nauczyła. Dodam że jestem po liceum bio-chem jednak czuję się raczej przeciętna z tych przedmiotów stąd wybór szkoły policealnej a nie studiów :) Ogólnie co sądzicie o takich szkołach ?  

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cześć. Naturalnie, warto porozmawiać w odpowiednich tematach. Dział przedstaw się do tego nie służy. Przenoszę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Podobna zawartość

• Przez Kaja0225
      Hej.

Nie zdalam matury, a chce nadal kontynuowac nauke. Co sadzicie o szkole policealnej Sukces Edukacja? Nie wymagaja matury, a slyszalam, ze jest to fajna szkola.
    • Przez GRAFIT
      Witam

Szukam chętnych do pracy w Poznaniu przy wykonywaniu inwentaryzacji stanu technicznego budynków.
      Praca w parach:  1 osoba robi zdjęcia ścian, mierzy ew. zarysowania, pęknięcia;  2 osoba notuje.
      Nie jest wymagane doświadczenie- każda osoba zostanie przeszkolona w godzinach pracy.
      Wymagana punktualność, dokładność i w zależności od funkcji: własny aparat i miara lub długopis i czytelne pismo.
      Praca od 26.07 do 12.08 od pon. do sob. w godzinach 9-19.
      Stawka: 120-160zł/h w zależności od funkcji i kwalifikacji.
      Zainteresowane osoby proszę o wysłanie maila: rafal@inwentaryzacja-budowlana.com.pl
      Pozdrawiam
      Rafał Baldysz
    • Przez Master98
      Witam. Jestem w trakcie rekrutacji na studia stacjonarne I stopnia. Wybrałem kierunki ekonomiczne. Uniwersytet Łódzki - finanse i rachunkowość, Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu - finanse i rachunkowość, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu - ekonomia, Uniwersytet Warszawski - Finanse, rachunkowość i ubezpieczenia. Jest duże prawdopodobieństwo, że dostanę się na wszystkie wybrane studia. Mieszkam niedaleko Łodzi, dlatego byłbym skłonny tam studiować, ale nie wiem jak ma się poziom tej uczelni w porównaniu do pozostałych przeze mnie podanych. Chciałbym poprosić o porównanie poziomu nauczania tychże kierunków na wymienionych uczelniach. Dodam jeszcze, że mam pasję, która nie ma nic wspólnego z wybranymi przeze mnie studiami i chciałbym podczas edukacji mieć trochę czasu na jej rozwijanie. Proszę o poradę także w tej kwestii. Pozdrawiam. 
    • Przez tones360
      Witam! Nie mogę zdecydować się co wybrać. Nie ukrywam, że moim największym marzeniem jest Warszawa. Chciałbym tam studiować, pracować i mieszkać. Ogólnie zastanawiam się pomiędzy germanistyką a lingwistyką stosowaną. Ze względu na to, że nie podchodziłem do matury z angielskiego na lingwistykę mogę iść TYLKO do Poznania. (Szczerze to nie chciałbym iść do Poznania). Nie wiem czy germanistyka to dobry kierunek dla mnie, ponieważ podobno język tam to tylko narzędzie, a studenci uczą się tam głównie o literaturze i kulturze (bardzo tego nie lubię). Zatem odpada i germanistyka i lingwistyka. I nie wiem co mam wybrać, choć lubię języki obce, ale chyba bez przesady. Od 6 lat wertuję kierunki studiów i żaden mnie nie interesuje. Już nie wiem co mam wybrać. Jeśli chodzi o języki obce to jest to moja najbardziej ulubiona dziedzina (chociaż bez przesady). Nic mnie jakoś zbytnio nie ciekawi.  
      PS. Zarejestrowałem się jeszcze w Łodzi, Wrocławiu na germanistyce.
    • Przez Raggedy_Woman
      Który wydział lepszy - WL I czy WL II? Brać WL II z uwagi na kameralną atmosferę czy WL I jako że to jest ten "oryginalny" lekarski?