Welcome to Forum.Studia.net

Witamy na Forum.Studia.net, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

grimsly666

Ochrona środowiska

Witam mam taki dylemat gdyż raczej już za późno aby zgłosić się na ten kierunek a chciałbym studiować zaocznie w Rzeszowie myślę aby spróbować w przyszłym roku . Mam również możliwość dostania się na roczny staż w lasach państwowych gdyż ukończyłem technikum leśne. I oto jest moje pytanie co sądzicie aby studia zacząć w przyszłym roku. Staż (jeśli się dostanę) to skończy się w listopadzie/grudniu 2018 roku i zaraz po stażu rozpocząć jakaś pracę i studiować ochronę środowiska.   Proszę o radę i przepraszam jeśli zły dział.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie wiedzę w tym problemu. Jeśli masz inne rozwiązanie na ten rok to spokojnie możesz to przeznaczyć na doświadczenie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Podobna zawartość

• Przez Mela
      .
    • Przez erixon22
      Pomocy! 
      Niestety kochana nauczycielka od polskiego oblała mnie na ustnym przez co muszę zdawać w sierpniu. Chcę iść na studia w tym roku w Poznaniu. Proszę o pomoc i udzielenie jakieś konkretnej informacji czy są ogłoszone jakieś rekrutacje dodatkowe, dla tych co nie zdali. Jak nie to kiedy będą? Co muszę zrobić, kiedy zasniesc papiery? 
      Napisałem do politechniki poznańskiej i odpisali mi coś takiego :" Jak napisaliśmy w poprzedniej wiadomości, nie ma rekrutacji uzupełniającej na studia stacjonarne pierwszego stopnia. W tym roku rekrutacja na tę formę i poziom studiów została zakończona. " z tego chyba mam rozumieć ze nie będzie naboru dla tych co nie zdali? 

No i jeszcze pytanie, lepiej dostać się na cokolwiek i jak najszybciej przenieść się na politechnike czy zrobić gap year? 
    • Przez rhesus
      Dostałem się na informatykę na Politechnice Częstochowskiej na wydziale elektrycznym.\
      Warto tam iść dostałem się też na agh na elektryke i na pwr na elektryke i telekomunikację.
      Chce zostać programistą ale czy nie sprawdza się trochę stwierdzenie nie ważne co ważne gdzie?
    • Przez Łukasz
      Artykuł o warunkach i możliwościach podjęcia studiów w Belgii:
      http://www.studia.net/europa-zachodnia/7987-studia-w-belgii
    • Przez rhesus
      Jakieś opinie na temat tej uczelni i tego kierunku?
      Ktoś był, ktoś studiował,
      ktoś zna kogoś kto studiował ,bo się dostałem ale nie wiem czy wybrać tą uczelnie.