Welcome to Forum.Studia.net

Witamy na Forum.Studia.net, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

grimsly666

Ochrona środowiska

Witam mam taki dylemat gdyż raczej już za późno aby zgłosić się na ten kierunek a chciałbym studiować zaocznie w Rzeszowie myślę aby spróbować w przyszłym roku . Mam również możliwość dostania się na roczny staż w lasach państwowych gdyż ukończyłem technikum leśne. I oto jest moje pytanie co sądzicie aby studia zacząć w przyszłym roku. Staż (jeśli się dostanę) to skończy się w listopadzie/grudniu 2018 roku i zaraz po stażu rozpocząć jakaś pracę i studiować ochronę środowiska.   Proszę o radę i przepraszam jeśli zły dział.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie wiedzę w tym problemu. Jeśli masz inne rozwiązanie na ten rok to spokojnie możesz to przeznaczyć na doświadczenie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Podobna zawartość

• Przez aleksandra
      Hej. Dostaam sié na UW na gospodarke przestrzenna oraz na zarządzanie. Nie wiem który kierunek wybrac gdyz interesuja mnie oba. 
    • Przez jayturser10
      Witam
      Proszę o jakieś opinie na temat studiów na kierunku Biznes Elektroniczny. Gdyż osobiście sądze ze te studia to jakaś totalna lipa. Myślę ze uczą o wszytstkim i o niczym. Czy może ktoś to studiuje? Może się mylę wiec proszę o sprostowanie tematu. Na internecie praktycznie nie ma żadnych informacji na temat tych studii. Poniżej wrzucam link z ofertą studiów ze strony uniwersytetu
      http://rekrutacja.uz.zgora.pl/kierunek/biznes-elektroniczny/
      Z góry dziękuje za odpowiedz
      Pozdroo
    • Przez agnaza
      Witam, właśnie sprawdziłam wyniki rekrutacji na studia i dostałam się na filologie rosyjską, slawistyke, polonistykę i studia wschodnie na UW oraz na bezpieczeństwo wewnętrzne na Wacie. Co Waszym zdaniem powinnam wybrać? Głównie zastanawiam się nad filologia rosyjska i studiami wschodnimi, bo chyba najbardziej mnie interesują, nie mogę się jednak zdecydować... Najchętniej poszłabym na wszystkie te kierunki.
    • Przez benio102
      Dzisiaj otrzymałem wyniki z rekrutacji na politechnikę gdańską niestety nie dostałem się na wydział który chciałem, czyli ETI (Elektronika, telekomunikacja, Informatyka) złożyłem na każdy z 5 kierunków z czego wiedziałem, że na 3 z nich miałbym wystarczającą ilość punktów w porównaniu z progami z poprzednich lat. mam 55 punktów progi wahały się od 46-52. Nie dostałem się jednak na żaden z kierunków na tym wydziale i w związku z tym zastanawiam się, czy ktoś miał taki problem? Czy politechnika gdańska robi jeszcze jedną rekrutacje w której dopiero wtedy osiągany jest ten niski próg?
      Jutro jadę do dziekanatu porozmawiać jak wygląda sytuacja w związku z tym, ale jestem ciekaw też wypowiedzi osób które może miały ten lub podobny problem
    • Przez rhesus
      Witam co sądzicie o elektryce i telekomunikacji na politechnice wrocławskiej.
      Moim celem jest zostanie programistą.
      Proszę również o ogólną opinię na temat tego kierunku na politechnice wrocławskiej