Welcome to Forum.Studia.net

Witamy na Forum.Studia.net, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

anitaa9244

Powtarzanie roku

Jestem na pierwszym roku studiów. Z powodów osobistych nie dostałam zaliczenia z zajęć ćwiczeniowych. Przystąpiłam do egzaminu komisyjnego ale również nie udało mi się go zaliczyć. W związku musze poprawiać rok i ponownie przystąpić do rekrutacji.

Mój problem polega na tym, że w sesji letniej miałam kilka egzaminów m.in z wykładów. Jednego z nich nie zaliczyłam i dlatego chciałabym przystąpić do egzaminu poprawkowego we wrześniu. Czy mam taką możliwość?

Dodam, że od października zaczynam od nowa ten sam kierunek i chciałabym przepisać częśc ocen, w tym także z tego wykładu jeżeli zalicze go we wrześniu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nikt Ci nie zagwarantuje że przepisz Ci oceny. Prowadzący powinien Ci pozwolić jeśli do tego czasu nie skreśla Cię z listy studentów. A dlaczego nie chcesz powtarzać roku na zasadzie repety?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Panie z Dziekanatu przekazały nam informacje że musimy ponownie przejść rekrutację

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czyli skoro do września nie skreślą mnie z listy studentów to mogę przystąpić do egzaminu poprawkowego?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak. Rozumiem że to inny przedmiot niż też z którego miałaś komis.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak, inny. Czy uczelnia może w ogóle skreślić mnie wcześniej niż właśnie po sesji poprawkowej?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Może jednak tego nie zrobi. Skresli Cię dopiero po 20 września. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta