Welcome to Forum.Studia.net

Witamy na Forum.Studia.net, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

Witam! :):):):)

Mam do Was ogromną prośbę. Proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest niezbędna do napisania pracy magisterskiej pt: Pogląd studentów kierunków medycznych na probiotyki i prebiotyki w diecie". Ankieta jest anonimowa.
Serdecznie dziękuję za poświęcony czas. 

Link do ankiety: https://goo.gl/forms/u10jrPUSqUkLgR5v1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Podobna zawartość

• Przez luktwar
      Witam, jestem tegorocznym absolwentem technikum górniczego, w ogóle mnie nie interesuje pozostanie w temacie, natomiast pracuję w całkiem dobrze prosperujacym biurze inwestycyjnym-brokerze giełdowym, coś a'la call center, obsługa klienta, doradca klienta, czuję się b. dobrze w pracy z klientem i jest to podparte efektywnością pracy ( depozyty ) natomiast stoję przed wyborem studiów dziennych UE Wroc lub UE Katowice ( na Katowice się dostałem Wrocław 17.07 druga tura- wolałbym wrocław) lub zaocznie FIR Katowice natomiast oddział blizej mojego miejsca zamieszkania, w razie problemów z ta pracą mam zagwarantowaną prace w posrednictwie finansowym, tutaj pytanie dla Was lepiej doświadczenie plus zaocznie studia czy lepiej dziennie plus jakies dorabianie w wolnych chwilach? Z góry dziekuje za odpowiedz  
    • Przez Yorish
      Chciałem zapytać kogoś o to, jak wygląda kierunek lekarski na UWM. Ciężko przejść egzaminy? Uczelnia prostudencka? Dlaczego warto?
    • Przez P2Recruitment
      Pracownik robót kolejowych
      Dla naszego klienta, firmy budowlanej o ugruntowanej renomie, prowadzącej działalność w zakresie projektowania i wykonawstwa specjalistycznych fundamentów, w  związku z dynamicznym rozwojem i licznymi kontraktami poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik robót kolejowych

Różne lokalizacje na terenie całej Polski

Zakres obowiązków:

Praca jako operator palownicy kolejowej
      Przygotowywanie maszyny do pracy
      Dbanie o bezpieczeństwo w miejscu pracy

Wymagania:

Wykształcenie średnie lub średnie techniczne
               Gotowość do pracy poza miejscem zamieszkania oraz wzięcia udziału w szkoleniach pozwalających uzyskać odpowiednie uprawnienia
              Mile widziane: doświadczenie w pracy przy robotach kolejowych lub uprawnienia kierownika pociągu roboczego

Nasz klient oferuje:

Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
      Hotel i wyżywienie w czasie pracy na budowie
      Zwrot kosztów podróży

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie CV na adres: aleksandra.rosinska@p2recruitment.com, w tytule wiadomości wpisując nazwę stanowiska.

P2 Recruitment Sp. z o.o. jest wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 5248.

Prosimy także o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

• Przez jmazur
      Praca dla Junior AP Accountant with German 
      Wynagrodzenie: 3 200 - 3 800 zł netto, umowa o pracę
      Oferujemy: elastyczne godziny pracy, benefity takie jak opieka medyczna, karta sportowa, bilety do kina
      Wymagania: j. niemiecki, j. angielski, MS Office
      Więcej szczegółów znajduje się na stronie oferty:
      https://jobile.pl/praca/junior-ap-accountant-with-german-warszawa.90?utm_source=forumstudia&utm_medium=forum&utm_campaign=blackdecker
      Aby aplikować proszę kliknąć “Jestem zainteresowany” na stronie oferty.

• Przez Marduk
      Hej, chciałem się dowiedzieć czy ktoś z Was miał do czynienia z firmą Xceedance? Aplikował już, miał jakieś rozmowy? Interesuje mnie ich profil i zaciekawiły ogłoszenia. Z tego co wiem oni dopiero od niedawna są w Polsce. Warto tam aplikować jeśli wciąż jest się studentem?