Welcome to Forum.Studia.net

Witamy na Forum.Studia.net, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

• Podobna zawartość

• Przez MlodyKurczak
      Czy wie ktoś ile wynosi stypendium na WSIZ. Myślę, że załapałbym się patrząc na dochody w rodzinie.
      Jeśli jest ktoś na forum, kto korzystał to proszę dac znać tutaj lub na pw
    • Przez Sylwia777
      Witam wszystkich,
      mam pytanie odnośnie stypendium socjalnego. Nie wiem kompletnie jak się zabrać za dokumentację i czy w ogóle należy mi się jakieś styendium. Będę mieszkała z mamą oraz jej partnerem. Jakiś czas temu prowadzili oni działalność gospodarczą, ale z tego co wiem to obecnie jej nie mają i nie odprowadzają żadnych składek zus. Oprócz tego w domu jest dwóch braci, na których mama pobiera 500+, i chyba mają zasądzone alimenty od swojego taty, którego obecnie nie ma w Polsce. Mój tata nie płaci alimentów i nie ma ich zasądzonych. Czy w dochodach mam podać alimenty, które są na moich braci? Dla mnie ich tata jest osobą obcą. I czy powinnam wliczać aktualnego partnera mojej mamy do wniosków? Jest on prawnie częścią rodziny, są po ślubie.
      Dodam, że pracuję teraz przez wakacje, rozumiem że wlicza się to do dochodu? Czy mam podać tylko wniosek o dochodach z zeszłego roku? Czy w trakcie studiów (przy otrzymaniu stypendium socjalnego) mogę podjąć pracę? Czy nie, bo zmieni to dochód? Nie wiem jak mamy się wszyscy utrzymać z 500+, wolałabym jednak pracować
    • Przez Dart
      Witam, zdałem sesję, i już od 18.01 mam wolne do 1.03. Chciałem się zapytać, czy mając stypendium socjalne (z AWF), otrzymam je w miesiącu LUTY? Z góry dziękuję za odpowiedź
      Pozdrawiam  
    • Przez Sebastian
      Kto to jest doktorant nietradycyjny? Ci osoba, która łączy doktorat z działalnością poza uczelnią, posiada określony dorobek i bogatą biografię edukacyjną. Niewiele jest uczelni w Polsce, gdzie preferuje innowacyjną dydaktykę, otwartą na studentów/doktorantów nietradycyjnych. Znacie takie studia, gdzie istnieje możliwość wszczęcia przewodu doktorskiego bez studiów doktoranckich?
    • Przez Sebastian

Masz dyplom studiów magisterskie z chemii lub dziedziny pokrewnej? Pasjonuje Cię praca naukowa? Jesteś mocno zaangażowany w to co robisz? Bez problemu wynajdujesz kreatywne rozwiązania problemów?  Nie masz kłopotów z samodzielnością w wykonywanych działaniach? Mówisz dobrze po angielsku? Masz szansę pracować przy ciekawym interdyscyplinarnym projekcie z pogranicza chemii, fizyki oraz biologii oraz zdobyć tytuł doktora nauk przyrodniczych.

Wydział Chemii Uniwersytetu Wrocławskiego i Narodowe Centrum Nauki prowadzą nabór na studia doktoranckie związane z projektem  „Zastosowanie chemicznych metod modyfikacji powierzchni w celu uzyskania dyspergowalnych w wodzie i biokompatybilnych nanoznaczników fluorescencyjnych w zakresie okna terapeutycznego.” Kierownikiem projektu jest wybitny specjalista w swojej dziedzinie - prof. UWr. dr hab. Mirosław Karbowiak. Zaangażowany w badania jest także Instytut Niskich Temperatur i Badań Strukturalnych PAN, Wrocławskie Centrum Badań EIT+ oraz Instytut Immunologii i Terapii Doświadczalnej PAN.  

Rekrutacja odbywa się w trybie konkursowym, zgłoszenia przyjmowane są do 23 czerwca 2014 r. Więcej informacji: http://www.chem.uni.wroc.pl/Rekrutacja_na_studia_doktoranckie