Welcome to Forum.Studia.net

Witamy na Forum.Studia.net, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

Łukasz

Na jakie stypendia mogą liczyć doktoranci?

U mnie na uczelni stypendium doktoranckie to z automatu 60% wynagrodzenia asystenta, ale oczywiście są jeszcze granty badawcze :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Podobna zawartość

• Przez Dart
      Witam, zdałem sesję, i już od 18.01 mam wolne do 1.03. Chciałem się zapytać, czy mając stypendium socjalne (z AWF), otrzymam je w miesiącu LUTY? Z góry dziękuję za odpowiedź
      Pozdrawiam  
    • Przez Sebastian
      Kto to jest doktorant nietradycyjny? Ci osoba, która łączy doktorat z działalnością poza uczelnią, posiada określony dorobek i bogatą biografię edukacyjną. Niewiele jest uczelni w Polsce, gdzie preferuje innowacyjną dydaktykę, otwartą na studentów/doktorantów nietradycyjnych. Znacie takie studia, gdzie istnieje możliwość wszczęcia przewodu doktorskiego bez studiów doktoranckich?
    • Przez Sebastian

Masz dyplom studiów magisterskie z chemii lub dziedziny pokrewnej? Pasjonuje Cię praca naukowa? Jesteś mocno zaangażowany w to co robisz? Bez problemu wynajdujesz kreatywne rozwiązania problemów?  Nie masz kłopotów z samodzielnością w wykonywanych działaniach? Mówisz dobrze po angielsku? Masz szansę pracować przy ciekawym interdyscyplinarnym projekcie z pogranicza chemii, fizyki oraz biologii oraz zdobyć tytuł doktora nauk przyrodniczych.

Wydział Chemii Uniwersytetu Wrocławskiego i Narodowe Centrum Nauki prowadzą nabór na studia doktoranckie związane z projektem  „Zastosowanie chemicznych metod modyfikacji powierzchni w celu uzyskania dyspergowalnych w wodzie i biokompatybilnych nanoznaczników fluorescencyjnych w zakresie okna terapeutycznego.” Kierownikiem projektu jest wybitny specjalista w swojej dziedzinie - prof. UWr. dr hab. Mirosław Karbowiak. Zaangażowany w badania jest także Instytut Niskich Temperatur i Badań Strukturalnych PAN, Wrocławskie Centrum Badań EIT+ oraz Instytut Immunologii i Terapii Doświadczalnej PAN.  

Rekrutacja odbywa się w trybie konkursowym, zgłoszenia przyjmowane są do 23 czerwca 2014 r. Więcej informacji: http://www.chem.uni.wroc.pl/Rekrutacja_na_studia_doktoranckie

• Przez Sebastian
      - Tony Stark był zdecydowanie lepszy niż robotycy na całym Świecie. Natomiast „Iron Man” w pewien wzbogacony sposób opisuje naszą codzienną pracę. Co ciekawe, w filmie przedstawiony jest największy problem robotyki - poszukiwanie małego, kieszonkowego super-ogniwa (czy nawet reaktora), które zapewni naszym robotom długą i nieprzerwaną pracę. - mówi Jarosław Gośliński. Podczas studiów doktoranckich na Politechnice Poznańskiej tworzy oprogramowanie zarządzające dronów. Ukończył na niej studia na kierunku Automatyka i robotyka, a teraz robi studia trzeciego stopnia. 
    • Przez Kretka Kolorowa
      Słyszałam ostatnio, że jak się ma poprawkę na kierunku zamawianym, to trzeba zwrócić stypendium. I studenci boją się brać stypę nawet jak mają dobre wyniki, bo boją się że w kolejnym semestrze poślizgnie się noga i trzeba będzie zwrócić pieniądze. Czy to prawda?