Welcome to Forum.Studia.net

Witamy na Forum.Studia.net, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

Marduk

Praca w Krakowie

Hej, chciałem się dowiedzieć czy ktoś z Was miał do czynienia z firmą Xceedance? Aplikował już, miał jakieś rozmowy? Interesuje mnie ich profil i zaciekawiły ogłoszenia. Z tego co wiem oni dopiero od niedawna są w Polsce. Warto tam aplikować jeśli wciąż jest się studentem? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trudno powiedzieć, raczej branża ubezpieczeniowo finansowanie nie jest łatwa w pracy. Ofert jest dużo a nikt tam nie bardzo chce pracować. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem, że jest wymagająca. Ale z drugiej strony takie wyzwania mi się podobają, wciąż szukam czegoś co by przykuło moją uwagę na dłużej. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To zalezy czym miałbyś się tam zajmować, jak sprzedaż i obsługą klientów to branża ubezpieczeniowa to porażka. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co widziałem w ofertach pracy, to analiza danych, wprowadzanie ich do systemu, rozsyłanie faktur oraz polis, interpretacja dokumentów ubezpieczeniowych, więc trochę bardziej obsługa klienta a nie sprzedaż. No i stąd też znajomość języków obcych, bo te firmy, z którymi działają to głownie z zagranicy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jakie masz pytania? Skoro wiesz co tam się robi i co będziesz robil? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zwyczajnie zastanawiałem się, czy ktoś miał z nimi styczność już może... Kto może powiedzieć coś z "wewnątrz", że tak powiem. Atmosfera, czy to faktycznie się wykonuje takie a nie inne obowiązki etc. Czy są raczej pokroju Capgemini, które ma słabe opinie jeśli chodzi o bycie pracodawcą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Hardkor
      Witajcie
      Już sobie porządnie przestudiowałem oferty w większym lub mniejszym stopniu wszelkich uczelni w Krakowie. Na tą chwilę zostałem zakwalifikowany na Matematyke oraz na Inżynierie Obliczeniową na AGH. Uznałem, że papiery złożę na ten drugi przedmiot i zrobię to w poniedziałek. Czekam również na informacje o drugiej rekrutacji, gdyż moim numer 1 kierunkiem na AGH (tylko tam były wyniki) jest informatyka stosowana na Wydziale Inżynierii Metali i Informatyki Przemysłowej. Bardzo mało mi zabrakło do progu (16 punktów, info z wydziału jak napisałem emaila), więc liczę, że dostane się tam na drugiem cyklu rekrutacji. Wysłałem również deklaracje na informatykę na UJ (Wydział Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej). i w tej chwili myślę nad wysłaniem jeszcze deklaracji na Politechnikę Krakowską na AiR oraz na Informatykę stosowaną. Na obu kierunkach ledwo mi brakuje punktów w porównaniu do tamtego roku, a jak widać progi lekko spadły w porównaniu do 2017, więc liczę, że się dostane (bo np z rezerwy już je spełniam, albo z wcześniejszych lat). Narazie pewniak, że daję papiery na tą inżynierie, a wyniki kolejnej rekrutacji na AGH, wyniki z UJ i z PK są 12 i 13 lipca, więc razem wszystkiego się dowiem. Boję się trochę tej AiB, bo szczerze mówiąc zawsze byłem noga z wszelkiego rodzaju elektroniki czy też wizja maszyn,mechatroniki itp mnie przeraża, ale mogło to też być spowodowane baardzo słabymi nauczycielami jakich miałem z tych przedmiotów. Są tu może jacyś studenci tych kierunków i mogliby pomóc albo szepnąć słówko? Ogółem jako o uczelniach to słyszałem, że AGH najlepsze, UJ dobry i PK taka średnia. Z UJ odradzano mi gdyż kolega studiował tam informatyke, ale na innym wydziale to uciekł po semestrze, gdyż nie miał nerwów (a uczył się super, bo razem przygotowywaliśmy się do matury i chłopak miał głowę) i mocno mi odradza (choć podobno kierunki miedzy wydziałami mocno się różnią, a on studiował na innym- tym z większym progiem). Ogółem co czytam fora to milion rożnych opinii. Tu obrażają AGH, tu UJ. Tam mówią, że inżynieria obliczeniowa to bardzo ciężki kierunek, w innym miejscu, że bez przyszłości i szkoda na to czasu. A wy co mi powiecie? 
    • Przez halkk
      Potrzebuję opinii na temat kierunku Inżynieria Naftowa i Gazownicza na wydziale Wiertnictwa, Nafty i Gazu, AGH. Przyszłościowy? W jakiej sytuacji jest absolwent na rynku pracy?
      W skrócie: Czemu tak i czemu nie? 
      Pozdrawiam
    • Przez werusia
      Uprzejmie proszę o wypełnienie krótkiej ankiety do mojej pracy licencjackiej. Z góry dziękuję
      https://goo.gl/forms/zVNzVkX8JMsWv2MF3
    • Przez stalkermarker
      Witam wszystkich serdecznie .
      Mam już wyniki matur więc teraz mam dylemat jaką uczelnie wybrać. Do gry wchodzi raczej tylko Kraków. Jaką uczelnie polecacie i dlaczego? Zależałoby mi żeby nauczanie stało na całkiem dobrym poziomie, ale z drugie strony nie chciałbym zakuwać całymi dniami. Dzięki za każdy post .