Skocz do zawartości
szalonydywan

Informatyka-dylemat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zdaję sobie sprawę że takie tematy już były ale nie znalazłem jakieś dobrej odpowiedzi.

Otóż:

Chodziłem do liceum o profilu mat-geo-ang, matematyke lubiłem (podstawa na około 90%, rozszerzenie ok 50%).

Interesuję się grafiką komputerową, tworzeniem krótkich filmików, liznąłem troche programowania, ale tak naprawdę nie mam pomysłu jakie studia wybrać. Skłaniam się ku informatyce bo chyba do tego mi najbliżej ( do tej pory). Myślałem nad informatyką stosowana na AGH, lecz nie wiem czy sobie poradzę, gdyż studia.net/informatyka w szkole praktycznie nie miałem, a programowanie tylko 'liznąłęm'. Głównie to mam pytanie czy da się nadrobić programowanie  i reszte żeby nie być za bardzo z tyłu?

Z góry dziękuję za pomoc! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej wybiorę informatyke stosowana bo na zwykla sie pewnie nie dostanęm

Mam pytanie gdzie najlepiej uczą 'praktycznej' studia.net/informatyka?

Zdaje sobie sprawę ze na każdym wydziale, kladzie sie wiekszy nacisk na inne przedmioty, patrzylem na syllabusie i wszędzie jest w miare podobnie tylko np więcej, fizyki itd.

Czy rzeczywiscie Fizyka na WFiIS jest trudna do ogarniecia, czy jednak wykladowcy dobrze uczą i czy nawet nie za bardzo 'tęgie' glowy mogą sobie poradzić?

Jesli chodzi o tą IS to myślę glownie nad wydzialami :

WGGiOS

WIMiIP

WFiIS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, czy progi w tym roku będą mniejsze niż w tamtym?

I jeszcze jedno pytanie bo nie ogarniam czytając te metody rekrutacji.

załóżmy że papiery złożę na jeden kierunek i w pierwszym cyklu się nie dostane, to czy mogę na ten sam kierunek złożyć w kolejnych cyklach, czy sie nie opłaca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, rozumiem czyli po prostu gdyby nie 'dodali' II stopnia to po prostu następuje zmiana kierunku na np informatyke stosowana ?

Bo się trochę bałem że 3 lata i zostane na lodzie :D.

 

I jak Pan myśli, jest to lepszy  kierunek niż ta Edukacja? Chodzi mi głównie o przyszłość jak pracodawcy będą na to patrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.





×

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.