Welcome to Forum.Studia.net

Witamy na Forum.Studia.net, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

Wojtas453

Wyższa Międzynarodowa Szkoła Biznesu w Warszawie

Witam,

Nie jestem pewien, czy temat założyłem w odpowiednim dziale, jestem nowy na forum. Proszę o przeniesienie, jeśli dział jest nieodpowiedni. Szukam jakichkolwiek informacji na temat uczelni Wyższa Międzynarodowa Szkoła Biznesu w Warszawie. Chcę aplikować do tej uczelni na kierunek Ekonomia o specjalizacji E-biznes i przedsiębiorczość. Wybrałem tę uczelnię, ponieważ program nauczania najbardziej mi odpowiada. Miałyby być to studia niestacjonarne. Jednak mam wątpliwości, ponieważ nigdzie w internecie nie mogę znaleźć żadnych opinii oraz informacji od osób, które na tej uczelni się uczyły bądź uczą. Jest to dla mnie dość ryzykowne płacić 350zł w ciemno. Jeśli trafi tu jakaś osoba która z tą uczelnią miała styczność, bądź ktoś kto zna kogoś kto tam uczęszcza, proszę o jakiekolwiek informacje.

Z góry dziękuję i pozdrawiam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam tej uczelni i z tego względu bym się jej obawiał. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strona i treści na tej stronie wyglądaja profesjonalnie i sensownie. Niepokoi mnie brak jakichkolwiek opinii. Obawiam się, więc próbuję zdobyć jakiekolwiek info, ale zachowam ostrożność i powstrzymam się od aplikacji 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zamieszkaj tutaj stron do uczelni. Kto będzie chciał to sobie znajdzie. Zrobienie strony internetowej to mamy koszt. Co z tego że wygląda profesjonalnie. Gdybym miał wydać pieniądze na prywatną uczelnie wybrałbym ta renomowana. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

    • Dexter, najbardziej trafną odpowiedź uzyskasz z samego dziekanatu. Jako że 1. stopień ukończyłem na specjalności ESO, to domyślam się o co może Tobie chodzić. Jeśli na zaocznych występują pewne ograniczenia względem dziennych, to dlatego, że chociaż program jest identyczny, godziny nie zawsze pokrywają się 1:1, a Urząd Morski rozlicza raczej z godzin niż z samych treści. W tej sytuacji nie ma problemów z uzyskaniem dyplomu oficera/mechanika wachtowego czy elektroautomatyka (poziom operacyjny), ale chcąc awansować do kpt. ż.w. lub starszego mechanika (poziom zarządzania), oprócz posiadania wymaganego stażu, musisz zdać egzaminy w UM. Nie wiem, czy coś zmieniło się od tej pory, bo przygodę z pływaniem zakończyłem na obowiązkowej praktyce, ale tak to z grubsza wygląda.
    • Musisz sama spróbować, żeby się przekonać, czy Cię zainteresuje. Z mojego doświadczenia wynika, że dużo osób jest rozczarowanych takimi nowymi i interdyscyplinarnymi kierunkami, bo często okazuje się, że po prostu zabrakło na nie pomysłu i to tylko zbiór przypadkowych przedmiotów. Oczywiście nie musi tak być w tym przypadku i zwłaszcza jako taki drugi kierunek do poszerzania zainteresowań może się to okazać całkiem trafnym wyborem. Zobaczysz, jak będziesz stała z czasem na japonistyce, jeśli będziesz miała go dość, nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś zapisała się też na kognitywistykę. 
    • Ok, rozumiem, że chcesz się wyrwać. To też jest niezły powód. Ale chyba masz mniej więcej jakieś zainteresowania. W sensie czy wolisz mechatronikę czy literaturę francuską? 
    • Chcesz się jeszcze kształcić a studiów nie wybrałaś? Poczekaj, nie śpiesz się. Popraw maturę i idź na wymarzony kierunek.
  • Najpopularniejsze tematy na forum