Welcome to Forum.Studia.net

Witamy na Forum.Studia.net, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

Wojtas453

Wyższa Międzynarodowa Szkoła Biznesu w Warszawie

Witam,

Nie jestem pewien, czy temat założyłem w odpowiednim dziale, jestem nowy na forum. Proszę o przeniesienie, jeśli dział jest nieodpowiedni. Szukam jakichkolwiek informacji na temat uczelni Wyższa Międzynarodowa Szkoła Biznesu w Warszawie. Chcę aplikować do tej uczelni na kierunek Ekonomia o specjalizacji E-biznes i przedsiębiorczość. Wybrałem tę uczelnię, ponieważ program nauczania najbardziej mi odpowiada. Miałyby być to studia niestacjonarne. Jednak mam wątpliwości, ponieważ nigdzie w internecie nie mogę znaleźć żadnych opinii oraz informacji od osób, które na tej uczelni się uczyły bądź uczą. Jest to dla mnie dość ryzykowne płacić 350zł w ciemno. Jeśli trafi tu jakaś osoba która z tą uczelnią miała styczność, bądź ktoś kto zna kogoś kto tam uczęszcza, proszę o jakiekolwiek informacje.

Z góry dziękuję i pozdrawiam :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie znam tej uczelni i z tego względu bym się jej obawiał. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Strona i treści na tej stronie wyglądaja profesjonalnie i sensownie. Niepokoi mnie brak jakichkolwiek opinii. Obawiam się, więc próbuję zdobyć jakiekolwiek info, ale zachowam ostrożność i powstrzymam się od aplikacji 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie zamieszkaj tutaj stron do uczelni. Kto będzie chciał to sobie znajdzie. Zrobienie strony internetowej to mamy koszt. Co z tego że wygląda profesjonalnie. Gdybym miał wydać pieniądze na prywatną uczelnie wybrałbym ta renomowana. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi