Welcome to Forum.Studia.net

Witamy na Forum.Studia.net, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

Wojtas453

Wyższa Międzynarodowa Szkoła Biznesu w Warszawie

Witam,

Nie jestem pewien, czy temat założyłem w odpowiednim dziale, jestem nowy na forum. Proszę o przeniesienie, jeśli dział jest nieodpowiedni. Szukam jakichkolwiek informacji na temat uczelni Wyższa Międzynarodowa Szkoła Biznesu w Warszawie. Chcę aplikować do tej uczelni na kierunek Ekonomia o specjalizacji E-biznes i przedsiębiorczość. Wybrałem tę uczelnię, ponieważ program nauczania najbardziej mi odpowiada. Miałyby być to studia niestacjonarne. Jednak mam wątpliwości, ponieważ nigdzie w internecie nie mogę znaleźć żadnych opinii oraz informacji od osób, które na tej uczelni się uczyły bądź uczą. Jest to dla mnie dość ryzykowne płacić 350zł w ciemno. Jeśli trafi tu jakaś osoba która z tą uczelnią miała styczność, bądź ktoś kto zna kogoś kto tam uczęszcza, proszę o jakiekolwiek informacje.

Z góry dziękuję i pozdrawiam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam tej uczelni i z tego względu bym się jej obawiał. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strona i treści na tej stronie wyglądaja profesjonalnie i sensownie. Niepokoi mnie brak jakichkolwiek opinii. Obawiam się, więc próbuję zdobyć jakiekolwiek info, ale zachowam ostrożność i powstrzymam się od aplikacji 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zamieszkaj tutaj stron do uczelni. Kto będzie chciał to sobie znajdzie. Zrobienie strony internetowej to mamy koszt. Co z tego że wygląda profesjonalnie. Gdybym miał wydać pieniądze na prywatną uczelnie wybrałbym ta renomowana. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

    • a czytaleś forum? Najwięcej osób rezygnuje z właśnie z informatyki bo kierują się kasą.... Ty jesteś kolejną osobą. Nie jestem zaskoczony. I co ponownie chcesz wybrać kierunek niezgodny z zainteresowaniami? Studia pracy nie dają. Wszystko zależy od Twojej aktywności. 
    • Witam, rozpoczalem w październiku studia na UMK na kierunku informatyka. Mimo wielu pozytywnych opinii co do uniwersytetu to wydział matematyki jest totalną porażką - nie jest to tylko moje zdanie, blisko 30 osób zrezygnowało przed samą sesją. Ja planuje przenieść się do Warszawy. Nurtuje mnie kwestia wyboru studiów, bo zauwzylem ze informatyka to nie to co chce robić. Planuje iść na ekonomie/fir na UW lub SGGW. Pozostaje jednak kwestia przyszłości, od której nie mogę się opędzić - zarobki. Uważacie ze lepiej przemęczyć się na informatyce żeby później zarabiać czy iść za głosem serca na ekonomie? W tym sektorze niestety czytałem ze kokosów nie ma...
    • nie znam takiego przypadku, a regulamin każda uczelnia ustala sobie sama
    • Teoretycznie w regulaminie studiów jest zapisane: "Student może studiować równolegle na więcej niż jednej specjalności danego kierunku, jeśli obejmują one ten sam rok studiów i poziom kształcenia"
  • Najpopularniejsze tematy na forum