Welcome to Forum.Studia.net

Witamy na Forum.Studia.net, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

• Opcjonalnie możesz dodać wiadomość do zgłoszenia.

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez przemek751
      Swoje pytanie kieruje głównie do studentów Politechniki Warszawskiej. Mianowicie zastanawiam się nad Elektrotechnika lub Automatyką i RObotyką na wydziale elektrycznym. Elektrotechnika kusi mnie tym, że jest wiele specjalności do wyboru, natomiast automatyka,sądząc po progu, wyższym poziomem. Powierzchownie przeanalizowałem przedmioty i wydaje mi się, że za wiele się nie róznią. Sądzicie, że ktory kierunek jest lepszy, ew. bardziej przydatny. Wiele osob mowi ze elektrotechnika jest dosc przestarzała. Chętnie poznam opinie innych osób. 
    • Przez Tośka
      Cześć, mam pytanie do studentek położnictwa na wumie.
      1)Jak obliczalyscie progi punktowe? Widziałam regulamin, ale nie jestem pewna czy dobrze to robię . 
      2)czy któraś z was może studiuje dwa kierunki jednocześnie? Kończę pierwszy rok biologii, i chciałabym studiować również położnictwo. 
      3)jak oceniacie w ogóle uczelnie i zajęcia? Jak z nieobecnościami? 
      Będę wdzięczna za odpowiedź

• Przez penautbutter
      Witam, rozważam wybór kierunku Automatyka i Robotyka na PW na wydziale elektroniki lub mechatroniki. Aby dostać się na w. mech. potrzebuję po około 80% z rozszerzeń, co jest dla mnie do osiągnięcia, ale dochodzi stres i nerwy i może powinąć się noga, dlatego chciałbym zapytać,czy łatwo jest na tej uczelni zmienić kierunek w obrębie jednego wydziału? Mechatronika ma niższe progi, a i tak pierwsze dwa lata ma łączone z automatyką i robotyką na tym konkretnym wydziale, więc w razie czego taka opcja byłaby dla mnie idealna. Dziękuję z góry za pomoc
    • Przez Asd
      Cześć, czy ktoś z Was miał do czynienia z następującą sytuacją. Próbuję zakończyć studia mgr, lecz do absolutorium brakuje mi zaliczenia egz z 1 sem.  i zaliczenia egz z 2 sem.  (ten sam przedmiot podzielony na dwie części).  Pozostałe przedmioty mam zaliczone. Na dniach będę skreślony z listy studentów i chciałbym wznowić od razu studia, jednak w regulaminie studiów jest napisane, że wznowienia studiów można dokonać jedynie po zaliczeniu 1 sem. (wisi mi 1 egz jak wspomniałem powyżej). Czy ktoś był w podobnej sytuacji? 
    • Przez penautbutter
      Witam. Niedlugo czeka mnie wybór studiów. Wybieram między PW a PWr na kierunek Automatyka i robotyka, z tym, że na internecie nie mogę znaleźć żadnych opinii o wydziale mechatroniki, większość o AiR na PW dotyczy wydziałów Elektroniki i Technik Informacyjnych lub Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa. Jednak mają bardzo wysokie progi i jak podwinie mi się nawet lekko noga na maturze to nie mam szans się dostać. Więc czy jest tu ktoś kto studiuje, lub zna kogoś studiującego ten lub bliski kierunek na wydziale Mechatroniki? Z góry dziękuję za pomoc