Welcome to Forum.Studia.net

Witamy na Forum.Studia.net, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

Łukasz

Jak dobrze zdać maturę z chemii?

Już w najbliższych dniach matura z chemii, jak ją zdać?

oto krótka podpowiedz:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Podobna zawartość

• Przez erixon22
      Pomocy! 
      Niestety kochana nauczycielka od polskiego oblała mnie na ustnym przez co muszę zdawać w sierpniu. Chcę iść na studia w tym roku w Poznaniu. Proszę o pomoc i udzielenie jakieś konkretnej informacji czy są ogłoszone jakieś rekrutacje dodatkowe, dla tych co nie zdali. Jak nie to kiedy będą? Co muszę zrobić, kiedy zasniesc papiery? 
      Napisałem do politechniki poznańskiej i odpisali mi coś takiego :" Jak napisaliśmy w poprzedniej wiadomości, nie ma rekrutacji uzupełniającej na studia stacjonarne pierwszego stopnia. W tym roku rekrutacja na tę formę i poziom studiów została zakończona. " z tego chyba mam rozumieć ze nie będzie naboru dla tych co nie zdali? 

No i jeszcze pytanie, lepiej dostać się na cokolwiek i jak najszybciej przenieść się na politechnike czy zrobić gap year? 
    • Przez Jdhjjszbdjdjbd
      Czy można poprawić zdaną maturę? 
    • Przez Maciej17
      Witam,
      Mam pytanie dotyczące kierunków na studiów. Jakie są kierunki na studiach po biologii i wosie (oba przedmioty pisane na poziomie rozszerzonym) na maturze? ( interesują mnie studia dzienne)
    • Przez nitka06
      Hej, nie zdałam matury... Chciałam startować na ASP, na wydział grafiki albo wzornictwa. Rozważam dwie opcje: 1. Próbować we wrześniu po poprawce sierpniowej, ale nie wiem czy będą jeszcze miejsca, 2. Przezimować w jakimś studium policealnym, ale nie wiem czy to mi coś da i jaki poziom jest w tego typu szkołach.
      Co radzicie?
    • Przez wydziwiasz
      Hej!  
      Wybieram się od października na studia - politechnika śląska, na pewno wydział chemiczny. Pytanie jaki kierunek? Najbardziej interesuje mnie technologia i inżynieria chemiczna (makrokierunek). Czy ktoś z was studiuje ten kierunek i mógłby podzielić się ze mną opinią? Nigdzie nie mogę znaleźć nic konkretnego na ten temat. Czuję się jakaś zagubiona w czasoprzestrzeni ;( Jeśli jesteście studentami jakiegokolwiek kierunku wydziału chemicznego politechniki śląskiej - również będę dozgonnie wdzięczna za każdą opinię i pomoc!
      LICZĘ NA WAS, POMÓŻCIE MI SIĘ ODNALEŹĆ
       Z GÓRY PIĘKNIE WAM DZIĘKUJĘ!