Welcome to Forum.Studia.net

Witamy na Forum.Studia.net, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

Joanna

Dzień Otwarty w Wyższej Szkole Rehablilitacji w Warszawie

Planujesz swoją przyszłość związać z naukami medycznymi, interesuje Cię Fizjoterapia, Ratownictwo medyczne, Dietetyka, bądź chcesz zostać Psychologiem medycznym, w takim razie warto przyjść na Dni Otwarte do Wyższej szkoły Rehabilitacji w Warszawie, które odbędą się już 25 marca!

Szczegółowe informacje o wydarzeniu znajdziesz tutaj: http://warszawa.studia.net/akademicka-warszawa/7651-dni-otwarte-na-wyzszej-szkole-rehabilitacji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też chcę iść w podobnym kierunku i zastanawiam się nad pielęgniarstwem w Wyższej Szkole Mazowieckiej w Warszawie. Ktoś coś może pomóc?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez mateusz_dud
      Witam!
      Chciałbym się dowiedzieć coś na temat studiowania fizjoterapii w systemie zaocznym na Uniwersytecie Medycznym w Katowicach.
      Niestety nie dostalem sie na studia dzienne. czy polecacie forme zaoczna? czy zajecia sie odbywaja tylko w weekendy? jezeli ktos studiowal/studiuje prosze mi opisac ta sytuacje.

• Przez Wakuola98
      Hej! Kończę właśnie pierwszy rok fizjoterapii, niby było fajnie, ale od kiedy wszedł nam masaż i bardziej kierunkowe przedmioty zaczęłam wątpić w sens wykonywania przeze mnie tego zawodu potencjalnie w przyszłości. Wynika to z faktu, że jestem słabiutka. Przy masażu męczę się niewiarygodnie (jak mamie zrobiłam masaż połowy ciała to się spociłam obrzydliwie i od razu poszłam spać z wyczerpania), poza tym od zawsze mam problemy z bólami kręgosłupa i karku, które są do przeżycia w trybie życia typu nauka przez cały dzień, ale obawiam się, że będą przeszkadzać mi w potencjalnej pracy... Żeby tego było mało od dwóch lat bolą mnie stawy, czasem bardziej czasem mniej, miałam podejrzenie choroby autoimmunologicznej (tym bardziej że było ich sporo u nas w rodzinie); na ten moment pozostałam bez konkretnej diagnozy. 
      Jestem osobą empatyczną, ale czasami aż za bardzo, potrafię się rozpłakać na widok starszej osoby tylko dlatego, że jest stara i wolno chodzi (albo jest uroczym starszym panem).
      Na fizjo przez cały ten rok najbardziej mnie interesowała jednak anatomia, fizjologia i biologia medyczna w szczególności.
      Warto w to brnąć biorąc pod uwagę, że oprócz tego, że całkiem mi się te studia podobają to czysto fizycznie się do nich nie nadaję...? Czekają mnie jeszcze praktyki na obozie naukowym i nie wiem, czy z niego rezygnować, czy dać sobie na nim jakąś ostatnią szansę....

• Przez nevver
      Cześć wszystkim! Jestem tu od dzisiaj  Ruszyła rekrutacja na UJK w Kielcach. I tutaj pojawia się problem,gdyż mam dylemat jakie studia wybrać. Myślę nad FiR,fizjoterapią,administracją. Zdawałam biologię  i angielski na rozszerzeniu,także z fizjoterapią nie miałabym problemu. Gorzej z FiR gdyż nie zdawałam matematyki rozszerzonej ale miałam 4 z matematyki w lo to może dałabym radę,gdybym się przyłożyła. Tylko jak z pracą po tych kierunkach?
    • Przez Angelika.K
      Cześć!
      Obecnie jestem na II roku Fizjoterapii i zaczynam przygodę z pisaniem pracy licencjackiej na temat urazów w paralotniarstwie.I tutaj moja ogromna prośba... Czy jest tu ktoś, kto opracowywał/ opracowuje taki tudzież podobny temat? Chodzi mi o bibliografię z której korzystacie (książki, artykuły, oficjalne statystyki), ponieważ ciężko mi takowe znaleźć.
      Będę wdzięczna za wszelką pomoc i ewentualne rady, co do sposobu czy kierunku pisania.
      Pozdrawiam! 
    • Przez Milka123
      Witam,
      Jestem na studiach technicznych i zamierzam je dokończyć, jednak z pewnych powodów chcę rozpocząć studia - fizjoterapia.
      Jednak tutaj mam dylemat, studia skończę przed trzydziestką, z racji, że fizjo teraz 5lat. Chcę iść na stacjonarne. Myślę, że studiować fizjo zaocznie to wyjście awaryjne ale to są jednak studia gdzie materiał na pewno będzie okrojony i nie na takim aż poziomie jak stacjonarnie.
      Cały czas myślę czy nie lepiej byłoby zrobić technika masażystę i rozpocząć pracę. Patrząc jednak w przyszłość wydaje mi się, że po skończeniu studiów ma się większe pole manewru niż po 2letnim kursie. Plus taki, że jako technik będę szybciej zdobywała doświadczenie.
      Nie wiem jak to wygląda w rzeczywistości, czy warto robić mgr czy pójść na masażystę?
      Prosiłabym o opinię i ewentualną poradę.
      Pozdrawiam