Welcome to Forum.Studia.net

Witamy na Forum.Studia.net, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

szyszka_99

Zarządzanie Instytucjami Artystycznymi - jak to wygląda?

hejho! 

Poszukuje osób które studiują Zarządzanie Instytucjami Teatralnymi na UG. Po przeczytaniu wszelkich opisów kierunku, kryteriów itp. chciałabym dowiedzieć się jak to wygląda w praktyce :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To bardo interesujący kierunek. Skierowany jest do osób które są zainteresowane sztuka ale od drugiej strony. Jest niszowy, bardzo wąski dziedzinowo co ma swoje plusy i minusy, ponieważ praca po tym kierunku jest tylko w wąskiej dziedzinie 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dziękuję za odpowiedź. A jesli chodzi o dostanie się na ten kierunek ? 

Jest tak strasznie jak to opisują w kryteriach ? ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Sebastian
      Zobaczcie jak wygląda w praktyce studiowanie oceanografii
    • Przez calvaixx
      Cześć, jestem przed podjęciem najważniejszej decyzji w moim życiu. Mianowicie chodzi o wybór kierunku studiów i odpowiedniej uczelni.
      Interesuje mnie dekoracja wnętrz, szerzej pojęta jako architektura wnętrz. Gdzie mogę studiować taki kierunek, jakie miasto polecacie ku temu? Czym mam się kierować przy wyborze? Jakie rozszerzenia powinnam zdawać na maturze?

• Przez jmazur
      Do zespołu w Transcom WorldWide CMS Poland poszukujemy Specjalisty ds.Obsługi Klienta z językiem niemieckim

Wynagrodzenie: 2 600 - 3 500 zł netto + system prowizyjny, umowa o pracę
      Oferujemy: elastyczne godziny pracy, pakiet relokacyjny, opieka medyczna, pakiet socjalny, ubezpieczenia grupowe
      Wymagania: j. niemiecki, komunikatywność

Więcej szczegółów znajduje się na stronie oferty:
      https://jobile.pl/praca/specjalista-dsobslugi-klienta-z-jezykiem-niemieckim-gdansk.175?utm_source=forumstudia&utm_medium=forum&utm_campaign=transcom

Aby przesłać CV proszę kliknąć “Jestem zainteresowany” na stronie oferty.
    • Przez benio102
      Dzisiaj otrzymałem wyniki z rekrutacji na politechnikę gdańską niestety nie dostałem się na wydział który chciałem, czyli ETI (Elektronika, telekomunikacja, Informatyka) złożyłem na każdy z 5 kierunków z czego wiedziałem, że na 3 z nich miałbym wystarczającą ilość punktów w porównaniu z progami z poprzednich lat. mam 55 punktów progi wahały się od 46-52. Nie dostałem się jednak na żaden z kierunków na tym wydziale i w związku z tym zastanawiam się, czy ktoś miał taki problem? Czy politechnika gdańska robi jeszcze jedną rekrutacje w której dopiero wtedy osiągany jest ten niski próg?
      Jutro jadę do dziekanatu porozmawiać jak wygląda sytuacja w związku z tym, ale jestem ciekaw też wypowiedzi osób które może miały ten lub podobny problem
    • Przez pepe1
      Jestem świeżo upieczoną maturzystką. Interesuje mnie studiowanie filologii rosyjskiej z językiem angielskim. Język angielski znam dobrze, rosyjski prawie w ogóle, nigdy się go nie uczyłam (nie licząc tych wakacji), ale z tego co wiem Uniwersytet Gdański oferuje możliwość nauki od postaw. Papiery postanowiłam składać w trzy miejsca, no i tutaj pojawia się problem Czy na Uniwersytecie Szczecińskim również można zacząć od zera? Szukałam info na ich stronie, ale niczego nie znalazłam. I co to znaczy "dodatkowy język obcy"? Wybieram jaki chcę czy z konkretnej puli? http://www.kandydaci.usz.edu.pl/17-18/i-stopien/kierunek/218
      Gdzie złożyć trzeci komplet papierów? Jak mówiłam interesuje mnie kierunek z językiem rosyjskim od podstaw i kontynuacją angielskiego. Błagam o pomoc