Welcome to Forum.Studia.net

Witamy na Forum.Studia.net, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

szyszka_99

Zarządzanie Instytucjami Artystycznymi - jak to wygląda?

hejho! 

Poszukuje osób które studiują Zarządzanie Instytucjami Teatralnymi na UG. Po przeczytaniu wszelkich opisów kierunku, kryteriów itp. chciałabym dowiedzieć się jak to wygląda w praktyce :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To bardo interesujący kierunek. Skierowany jest do osób które są zainteresowane sztuka ale od drugiej strony. Jest niszowy, bardzo wąski dziedzinowo co ma swoje plusy i minusy, ponieważ praca po tym kierunku jest tylko w wąskiej dziedzinie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję za odpowiedź. A jesli chodzi o dostanie się na ten kierunek ? 

Jest tak strasznie jak to opisują w kryteriach ? ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest bardzo wymagajaco. To dość elitarne studia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez CruSH
      Czesc 
      Przedemna decyzja ktora uczelnie wybrac. Co do kierunku elektronika i telekomunikacja jestem w 100% pewny, dodatkowo skonczylem technikum w klasie o profilu teleinformatycznym, czuje sie w tym dobrze i wiem o co chodzi.
      Dokumenty zlozylem na 2 uczelniach i z jednej musze zrezygnowac zeby ludziom nie zabierac miejsc.
      Prosze o kilka slow na temat tych 2 uczelni od uczacych sie,absolwentow czy osob wtajemniczonych, na temat poziomu nauczania, warunkow(jak uczelnie sa dofinansowane), rynek pracy w obu miastach(ilosc firm i chec ich wspolpracy ze studentami), same miasta(logistyka,mozliwosc spedzenia milego wieczoru, imprezy okolicznosciowe).
      Z gory dziekuje za odpowiedz
    • Przez paula2817
      Cześć. Mam bardzo duży problem. Mianowicie chciałabym przenieść się z Siedlec do Gdańska na kryminologię. Założyłam już papiery, ale do końca sierpnia ma przyjść list. Okropnie się boje, że się nie uda, a czekanie wcale nie pomaga. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak duże mam szansę? I jak mogę odwołać się w przypadku braku zgody? Pozdrawiam i dziękuję!
    • Przez xann
      Witam, dostałam się na transport na politechnice gdańskiej i warszawskiej. Nie mogę się zdecydować, na której z tych uczelni chciałabym studiować. Może ktoś na forum potrafiłby mi doradzić, która z nich jest lepsza. Może ktoś coś wie z własnego doświadczenia. 
    • Przez Seth
      Dzień dobry,
      Planuję rozpocząć studia zaoczne na kierunku filologia romańska w Gdańsku. Czy zjazdy odbywają się w każdy weekend, inaczej, niż na większości kierunków zaocznych?
      Pozdrawiam
    • Przez Sebastian
      Zobaczcie jak wygląda w praktyce studiowanie oceanografii