Welcome to Forum.Studia.net

Witamy na Forum.Studia.net, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

Mateuszx123

Studia - Akademia Sztuki Wojennej

Witam,

Jeżeli Ktoś Wybiera się na Studia i nie wie gdzie wybrać się, studiowałem na ASW i BARDZO NIE POLECAM TEJ UCZELNI. Dlaczego ?

1. Brak Organizacji. Sesje od 11:30, wykładowca przychodzi sobie na godzinne którą chce, czyli może zjawić się o 14.

2. Wykładowca z Ekonomii który wszystko zrobi żebyście nie zdali.

3. Wykładowcy opowiadają o swoim życiu.

Jeżeli ktoś wybiera się na te Studia to nie polecam bo to zmarnowanie czasu i ciągły stres na uczelni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Akademia sztuki wojennej - To dawna akademia obrony narodowej. Uczelnia uznana ale wymieniono ponad 100 wykładowców przy zmianie władzy. Argumenty które podałeś nie są jakimiś ciężkimi ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sądzę, że takie sytuacja mogą zdarzyć się wszędzie. A na pewno stres, bo pierwszy rok nie jest łatwy na żadnej uczelni...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Ind
      Nurtuje mnie jedna rzecz i nie mam pojęcia czy jest czymś prostym i oczywistym a może jednak skomplikowanym. Chciałem dostać się na dwa kierunki na UW, archeologie i historię, na archeologie się dostałem natomiast na historię jestem 28 w rezerwie. Papiery na archeologie mogę złożyć do 18 natomiast po 18 dowiem się czy dostałem się na historię. Więc moje pytanie brzmi, czy jeśli złożę dokumenty na archeologie to w jakiś sposób uniemożliwi mi odejście z nich na studia historycznie w tym roku? 
      Dziękuję za pomoc 
    • Przez majowychlopak
      Witam,
      Mam pytanie odnośnie studiów zaocznych na Uniwersytecie Warszawskim. Chciałbym dowiedzieć, się czy na Finanse, Rachunkowość i Ubezpieczenia (zaocznie) są jakieś progi punktowe? A jeśli są to jakie? Ciekawi mnie też to, ilu jest chętnych na ten właśnie kierunek? Nigdzie nie mogę znaleźć takich informacji, na temat studiów niestacjonarnych, więc liczę na pomoc z waszej strony  
      Z góry dzięki!
    • Przez xann
      Witam, dostałam się na transport na politechnice gdańskiej i warszawskiej. Nie mogę się zdecydować, na której z tych uczelni chciałabym studiować. Może ktoś na forum potrafiłby mi doradzić, która z nich jest lepsza. Może ktoś coś wie z własnego doświadczenia. 
    • Przez kuba192299
      Witam! 
      Mam taki problem. Rejestrowałem się na politechnikę warszawską i nie uzupełniłem sam wyników matury, lecz zrobiła to za mnie strona Politechniki pobierając dane z CKE. Jednak martwi mnie, że nie ma tam wpisanego numeru matury, a sam już niestety nie mogę wpisać. Czy to dyskwalfikuje mnie z rekrutacji czy Nie?
    • Przez Problematyk
      Witam wszystkich. Właśnie skończyłem technikum informatyczne (z którego nic się nie nauczyłem o zawodzie), napisałem maturę (prawdopodobnie zdałem, czekam na wyniki).. Chcę wyprowadzić się do Warszawy w celach zarobkowych, ale i podjąć się dalszej nauki. Chciałbym się poradzić czy zna ktoś jakąś prywatną szkołę w Warszawie gdzie zaocznie będę mógł studiować i jest łatwo, żeby ciągła nauka nie kolidowała mi z pracą.. Chciałbym żeby to nie był jakiś ścisły kierunek, taki gdzie jest mało matematyki, a w szczególności języka ANGIELSKIEGO... Wiem, że w dzisiejszych czasach jest on wszędzie, ale naprawdę wgl mi nie podchodzi, w przeciwieństwie do rosyjskiego. Nie mam wybranego kierunku, na który chcę iść, bo jak wspominałem wcześniej po tej szkole czuję się jak po zwykłym liceum. Może ktoś właśnie studiuje na jakiejś prywatnej uczelni i chciałby podzielić się doświadczeniami. Czekam na odpowiedzi i z góry wielkie dzięki

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Dexter, najbardziej trafną odpowiedź uzyskasz z samego dziekanatu. Jako że 1. stopień ukończyłem na specjalności ESO, to domyślam się o co może Tobie chodzić. Jeśli na zaocznych występują pewne ograniczenia względem dziennych, to dlatego, że chociaż program jest identyczny, godziny nie zawsze pokrywają się 1:1, a Urząd Morski rozlicza raczej z godzin niż z samych treści. W tej sytuacji nie ma problemów z uzyskaniem dyplomu oficera/mechanika wachtowego czy elektroautomatyka (poziom operacyjny), ale chcąc awansować do kpt. ż.w. lub starszego mechanika (poziom zarządzania), oprócz posiadania wymaganego stażu, musisz zdać egzaminy w UM. Nie wiem, czy coś zmieniło się od tej pory, bo przygodę z pływaniem zakończyłem na obowiązkowej praktyce, ale tak to z grubsza wygląda.
    • Musisz sama spróbować, żeby się przekonać, czy Cię zainteresuje. Z mojego doświadczenia wynika, że dużo osób jest rozczarowanych takimi nowymi i interdyscyplinarnymi kierunkami, bo często okazuje się, że po prostu zabrakło na nie pomysłu i to tylko zbiór przypadkowych przedmiotów. Oczywiście nie musi tak być w tym przypadku i zwłaszcza jako taki drugi kierunek do poszerzania zainteresowań może się to okazać całkiem trafnym wyborem. Zobaczysz, jak będziesz stała z czasem na japonistyce, jeśli będziesz miała go dość, nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś zapisała się też na kognitywistykę. 
    • Ok, rozumiem, że chcesz się wyrwać. To też jest niezły powód. Ale chyba masz mniej więcej jakieś zainteresowania. W sensie czy wolisz mechatronikę czy literaturę francuską? 
    • Chcesz się jeszcze kształcić a studiów nie wybrałaś? Poczekaj, nie śpiesz się. Popraw maturę i idź na wymarzony kierunek.
  • Najpopularniejsze tematy na forum