Skocz do zawartości
Mikołaj Hobot

FIZJOTERAPIA KRAKÓW - AWF CZY UJ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem w klasie maturalnej i przede mną wybór studiów. Dużo czytałem o fizjoterapii, take teraz pytanie do absolwentów, bądź uczących się teraz. 
1) Jak wyglądają te studia? (dużo nauki, mało czasu?)
2) Jakie są wymogi, progi punktowe, przedmioty?
3) I na którą uczelnie zwracać większa uwagę?
4) Czy oprócz rekrutacji maturalnej na uczelnie, są jakieś testy sprawnościowe?

Zastanawiam się nad AWF lub UJ, bardzo chciałbym studiować w Krakowie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

większość odpowiedzi na te pytania znajdziesz na stronie wybranej uczelni

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

2 i 4 masz na stronie internetowej i odpowiedz będzie obiektywna. 

1 i 3 spróbuj znaleźć na facebooku grupy AWF i tam zapytać. Masz przed sobą również targi edukacyjne. 

Żadna odpowiedz na 1 i 3 studenta nie będzie obiektywna tylko będzie subiektywna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zarówno na UJ jak i na AWF jest się ciężko dostać, ponieważ jest bardzo dużo chętnych. Mogę Ci polecić fizjoterapię na PWSZ w Tarnowie w razie czego ;), są tam Ci sami wykładowcy co na AWF w Krakowie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jednak Tarnów to nie to samo co Krakow;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No tak, ale można się po pół roku albo po roku przenieść do Krakowa, kolega z roku nie dostał się do Krk więc pochodził przez rok i się przeniósł. ;) Także to też jest jakaś opcja. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak, tylko później z tymi przenosinami są różne historię i rzadko kogo w ogóle przenoszą

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Witajcie, Jestem obecnie po licencjacie z marketingu internetowego. Wiem na chwilę obecną, że chcę swoją przyszłość związać z branżą kreatywną (marketing, media, startupy). Chcę zamieszkać w Warszawie, podjąć pierwszą prace na cały etat i teraz mam dylemat: rozpocząć studia magisterskie zaoczne na Dziennikarstwie i Komunikacji Społecznej czy zrobić roczną podyplomówkę (z tworzenia startupów) i podszkolić angielski na kursie (jest bardzo słaby)? Kusi mnie zamiast DiKS, zarządzanie ale jestem bardzo słaba z matematyki i tylko na uczelni o niskim poziomie poradziłabym sobie z mikro/makroekonomią, finansami itp. (A to chyba mija się z celem). Poradźcie mądrzy ludzie :)! 
    • Zależy od uczelni. Im wyższa średnia tym lepiej. Ogólnie dobrze jeśli powyżej 4.5. Większość wymagań to widzimisie decydentów. Najlepiej pojechać do Dziekana nowego wydziału i porozmawiać. 
    • Witam, obecnie jestem na UP w Lublinie (leśnictwo) jednak chciałbym przenieść się do Krakowa na Uniwersytet Rolniczy na ten sam kierunek. Czy ktoś wie jakie musiałbym warunki spełnić aby się przenieść?
    • EDIT: (dodam jeszcze może moje wyniki z matury, jeśli to ważne) : PISEMNE :  j.polski - 59%  j.angielski (podstawa) - 100% j.angielski (rozszerzenie) - 66% matematyka - 36% USTNE: j.polski - 80% j.angielski - 100%   (Tak, wiem, matematyka i polski kiepsko ale może trochę punktów dostanę za to) Może ktoś też się orientuje jaki próg jest na UMK, dlatego je dodałem. Eeeh... rozumiem.. Dziękuję serdecznie za odpowiedź. Wygląda na to, iż mam duuuużo do nauki w tym roku, bo nie zamierzam się poddawać. Pozdrawiam ciepło.
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.