Welcome to Forum.Studia.net

Witamy na Forum.Studia.net, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

marcepanna

Korki z matematyki przed maturą Krk

cześć, przydałyby mi się korki z matematyki przed maturą, tylko w jakiejś rozsądnej cenie i z kompetentną osobą, nie żadnym studentem, nie obrażajac studentów, ale oni nie mają jednak nacodzień styczności z materiałem z liceum, czym innym się poprostu zajmują, inne rozwiazania mają, wiem bo do koleżanki przychodziła jedna studentka, może i była mądra ale wszystko chciała całkami liczyc a koleżanka zielona bo na podstawie wcale całek nie ma przecież, a przynajmniej u nas, no więc ja bym chciała z jakims nauczycielem, polecicie kogoś w Krk?
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko co to jest dla ciebie rozsądna cena? dobry korepetytor bierze nawet stówe za godzine, student przynajmniej liczy sobie taniej
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był taki obrazek o wykonaniu pracy: "Dobrze, szybko, tanio - wybierz dwa" :D

Zalezy, po co Ci te korki. Jeśli chcesz rozsądnie zdać podstawę, to spokojnie student będzie dobrą opcją, najtańszą i często zgadza się na Twoje warunki, ale niestety można źle trafić, trzeba poszukać. Można trafic na studenta oderwanego od matury, co chce liczyć deltę całkami, ale i na super profesora takiego łatwo trafić. Jeśli zależy Ci na pocisnięciu rozszerzenia na dobry wynik, bo się chcesz rekrytować na jakiś ścisły kierunek, to najlepiej nauczyciel, fajnie, jeśli jest egzaminatorem OKE. Tylko tacy każą sobie słono płacić i terminy długie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przygotowaniu do matury lepiej wybierać korepetytorów nauczycieli, którzy w maturze pracują. Cena takich korepetycji to ok 50 zł, ale może być i 100 zł jak się korzysta z pośrednika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

    • Musisz sama spróbować, żeby się przekonać, czy Cię zainteresuje. Z mojego doświadczenia wynika, że dużo osób jest rozczarowanych takimi nowymi i interdyscyplinarnymi kierunkami, bo często okazuje się, że po prostu zabrakło na nie pomysłu i to tylko zbiór przypadkowych przedmiotów. Oczywiście nie musi tak być w tym przypadku i zwłaszcza jako taki drugi kierunek do poszerzania zainteresowań może się to okazać całkiem trafnym wyborem. Zobaczysz, jak będziesz stała z czasem na japonistyce, jeśli będziesz miała go dość, nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś zapisała się też na kognitywistykę. 
    • Ok, rozumiem, że chcesz się wyrwać. To też jest niezły powód. Ale chyba masz mniej więcej jakieś zainteresowania. W sensie czy wolisz mechatronikę czy literaturę francuską? 
    • Chcesz się jeszcze kształcić a studiów nie wybrałaś? Poczekaj, nie śpiesz się. Popraw maturę i idź na wymarzony kierunek.
    • Można. Ale ja mówię o wyborach maturzystów. Kierunek brzmi świetnie, tak jak wiele osób marzy o filozofii, a później spotyka się to z brutalną rzeczywistością. Moim zdaniem lepiej wybrać medycynę lub psychologię i w zależności od kierunku pod tym kątem badać mózg.
  • Najpopularniejsze tematy na forum