Skocz do zawartości
Никита Щипилов

Czy warto iść na informatyka, jeśli nie znam matymatyki?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam państwo!

Jestem y Ukrainy i teraz pracuję jako informatyk (kreujè strony internetowe).

Bardzo mi to podopa i dlatego chiałbym pòjść do Lubelską Politechnikę, ale studiowałem w szkole bardzo źle. Nie znam matematyki i fizyki. Teraz mam korepetytora, ale bardzo obawiam...

Co państwo myślą o tym?bardzo chcę być fachowcem, ale matematyka...

Bardzo czekam na radę państwa

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Matematyka na informatyce jest bardzo ważna. Studia dla osób z zagranicy są płatne więc powinni Cię przyjąć. 

Jednak trudno będzie Ci się utrzymać. Wszystko zależy od Twojej pracy z matemtyka. Musisz dużo uczyć się na bieżąco i być pilnym studentem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez matematyki i fizyki będzie bardzo ciężko... Na PolLub Wydział Elektrotechniki i studia.net/informatyka ma wysoki poziom i nie łatwo się tam dostać na Informatykę, a utrzymać bez znajomości tych dwóch przedmiotów chyba nie realne. Ale nie zniechęcaj się, ciężka praca czyni cuda i cel w życiu który pcha Cię do przodu!. Może być też tak że jako osoba z poza Polski będziesz mieć większy "margines bezpieczeństwa":) zatem działaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Никита Щипилов napisał:

Witam państwo!

Jestem y Ukrainy i teraz pracuję jako informatyk (kreujè strony internetowe).

Bardzo mi to podopa i dlatego chiałbym pòjść do Lubelską Politechnikę, ale studiowałem w szkole bardzo źle. Nie znam matematyki i fizyki. Teraz mam korepetytora, ale bardzo obawiam...

Co państwo myślą o tym?bardzo chcę być fachowcem, ale matematyka...

Bardzo czekam na radę państwa

 

Dziękuję za Pana post

Moze Pan coś powiedzić o fizyce i chemii?

Matymatykà będę znać, ale nie pewny według fizyki i chemii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Joanna napisał:

Bez matematyki i fizyki będzie bardzo ciężko... Na PolLub Wydział Elektrotechniki i Informatyki ma wysoki poziom i nie łatwo się tam dostać na Informatykę, a utrzymać bez znajomości tych dwóch przedmiotów chyba nie realne. Ale nie zniechęcaj się, ciężka praca czyni cuda i cel w życiu który pcha Cię do przodu!. Może być też tak że jako osoba z poza Polski będziesz mieć większy "margines bezpieczeństwa":) zatem działaj!

Dziękuję za taką motywacyjną wypowiedż

Myśle, że większą problemą jest fizyka i Studia na kierunku chemia...Zna Pani coś o chemii w PolLub?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Łukasz napisał:

Jak z chemia i fizyka. Chemii nie ma;) fizyka jest ale jak zna się matematykę to z fizyka można sobie poradzić. Informatyka to głównie matematyka i inne przedmioty się na niej opierają. 

Zrozumiałem to. Bardo dziękuję Panu.

Także, może Pan dać rady, gdzie mogę praktykować y polskiego opróć radia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.





×

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.