Welcome to Forum.Studia.net

Witamy na Forum.Studia.net, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

d0miniqa

GWSH fizjoterapia BASEN

witam, mam pytanie w którym semestrze na GWSH rozpoczynaja się zajęcia na basenie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Angelika.K
      Cześć!
      Obecnie jestem na II roku Fizjoterapii i zaczynam przygodę z pisaniem pracy licencjackiej na temat urazów w paralotniarstwie.I tutaj moja ogromna prośba... Czy jest tu ktoś, kto opracowywał/ opracowuje taki tudzież podobny temat? Chodzi mi o bibliografię z której korzystacie (książki, artykuły, oficjalne statystyki), ponieważ ciężko mi takowe znaleźć.
      Będę wdzięczna za wszelką pomoc i ewentualne rady, co do sposobu czy kierunku pisania.
      Pozdrawiam! 
    • Przez Milka123
      Witam,
      Jestem na studiach technicznych i zamierzam je dokończyć, jednak z pewnych powodów chcę rozpocząć studia - fizjoterapia.
      Jednak tutaj mam dylemat, studia skończę przed trzydziestką, z racji, że fizjo teraz 5lat. Chcę iść na stacjonarne. Myślę, że studiować fizjo zaocznie to wyjście awaryjne ale to są jednak studia gdzie materiał na pewno będzie okrojony i nie na takim aż poziomie jak stacjonarnie.
      Cały czas myślę czy nie lepiej byłoby zrobić technika masażystę i rozpocząć pracę. Patrząc jednak w przyszłość wydaje mi się, że po skończeniu studiów ma się większe pole manewru niż po 2letnim kursie. Plus taki, że jako technik będę szybciej zdobywała doświadczenie.
      Nie wiem jak to wygląda w rzeczywistości, czy warto robić mgr czy pójść na masażystę?
      Prosiłabym o opinię i ewentualną poradę.
      Pozdrawiam
    • Przez dawid98103
      Witam wszystkich  . Jestem tegorocznym maturzystą w technikum Informatycznym, i zastanawiam się nad dalszym rozwojem w tym kierunku. Rozglądałem się już wstępnie za uczelniami i w oko wpadły mi 2 uniwersytety (Uniwersytet Ekonomiczny oraz Uniwersytet śląski). Wiem że na Śląsku funkcjonuję też Politechnika, jednak w moim technikum przez 4 lata Fizykę miałem tylko w 1 klasie, a słyszałem że na Politechnice jest ona wymagana na jakimś tam poziomie. Ale wracając do uczelni, chciałbym poznać wasze opinie na temat owych uniwersytetów. Na chwilę obecną nieco bliżej jest mi do UE ponieważ z tego co widziałem, wydział Informatyki mieści się w Katowicach, więc nie musiałbym nigdzie dojeżdżać. Proszę o opinię, i z góry dziękuję .
    • Przez Paulina Sienkiewicz
      Hej. Mam pytanie. Czy mogę przenieść się ze szkoły prywatnej na publiczną po pierwszym roku studiów?
    • Przez dvrique
      Hej kochani, 
      orientuje się ktoś jak wyglądają progi punktowe na administrację w Katowicach na USiu?
      Znalazłam w głębokich internetach tylko informacje o prawie, w zeszłym roku próg podobno wyniósł ok.190p/300. 
      Ktoś ma informacje jak to wygląda na administracji? 
      w rekrutacji wychodzi mi 204 p/300, myślicie że mam szansę? (2 wysoko napisane rozszerzenia i slabiutko matma)
      Złożyłam jeszcze papiery na adm. na Politechnice Śląskiej, ale zależy mi bardzo na UŚ w środę będą wyniki, ale bardzo się stresuje

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Nie będę Ci podawał opisów kierunków które sobie wyazukasz chociażby na studia.net Księgowa siedzi głównie przy komputerze i zajmuje się papierkologia. Wprowadza dane do systemu. Im większa firma tym księgowa ma poważniejsze zadania np główna księgowa jest bardzo często odpowiedzialna za cały dział ksiegowo kadrowy
    • Hehe to typowe. Poczytaj forum. Kolejna osoba po informatyce to już plaga. Ale mam wrażenie że się niczego nie nauczyłaś. Studia wybiera się z zainteresowań bo pracy to one raczej nie dają. 
    • Na jakie wg was studia opłaca się isc ? Cos po czym jest praca. Nie patrząc na "moje/wasze" zainteresowania.
      Byłem na wydziale informatyki, ale nie dalem sobie rady ;/ Się zastanawiam czy jeszcze raz nie spróbowac tylko na jakims innym kierunku. Cos po czym jest jakaś przyszłość i nie ma tam AŻ TAK matematyki.
      Polinistyka raczej mnie nie interesuje.
      Jestem ze Szczecina. ekonomia/zarządzanie ? Tam chyba matma jest ;/
    • Hej  Jestem już niemal na końcówce studiów i przyszedł ten "magiczny" czas pisania pracy magisterskej. Byłabym bardzo wdzięczna za uzupełnienie ankiety, która według mnie prezentuję na prawdę ciekawe reklamy (chociaż wiem, że nie każdy może mieć na ich punkcie bzika jak ja, ale to też opinia osób nie związanych z marketingiem ^^). Do wypełnienia potrzebuję opinii tak zwanych millenialsów, a więc osób urodzonych międzi 1980, a 2000 rokiem. Na prawdę dziękuję za każde wypełnienie i oczywiście mogę odwdzięczyć się tym samym https://goo.gl/forms/fvVNdBf5jLe1YFQd2
  • Najpopularniejsze tematy na forum