Skocz do zawartości
biznesowy5

GOSPODARKA PRZESTRZENNA INŻ

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Od pazdziernika zaczynam studia na uniwerku na tym kierunku. Nie wiem co mnie czeka, chciałbym się dowiedzieć czy ktos z was ma jakieś opinie o tym kierunku? Jedni mówią że to łatwy i przyjemny kierunek, drudzy że trudny i nie bedę miał czasu dla siebie z powodu przytłaczającej mnie nauki.  Byłbym wdzieczny jakby ktoś mi przybliżył i rozjaśnił temat jak to jest w rzeczywistości. na necie co stronka to inna opinia , a wpisy z 2008r czy 2007r. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mógłbyś konkretniej? jakie możliwośći?  bo tyle to i ja wiem.    I jak to jest z nauką?   nie chcę siedziec 24/24 w książkach, i nie mieć chwili dla siebie. czy te studia są ,aż tak wymagające jak słyszałem? czy to kolejny mit? nie znam nikogo kto studiował ten kierunek,  i dlatego pytam.    Dzieki i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie studiowałem tego kierunku. Kierunek jak większość na studiach jest dość trudny, sporo rysowania i to dość trudnego. Do tego przedmioty techniczne. 

Natomiast daje bardzo szerokie możliwości rozwoju na przyszłość. Trochę się dziwie, że wybrałeś kierunek nie wiedząc w co idziesz. 

Czy będziesz się uczyć 24/24 na pewno nie:) W końcu trzeba znaleźć czas na pracę i praktyki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem co to za kierunek i sporo o nim czytałem, byłem ciekawy tylko co miałeś Ty konkretnie na mysli mowiąc o szerokich możliwościach które daje gp.

fakt studia techniczne wymagają zaangazowania(w sumie jak wiekszosc) , ale słyszałem również  że jest to jeden z najłatwiejszych kierunkow technicznych. To nie to samo co Budownictwo czy  Mechanika.   

Z drugiej strony pojawiają sie opinie ,że to pokrewny kierunek GiK, i trzeba regularnie sie uczyć i trzymać nad sobą bat, bo będzie cięzko przejść i nawet świetni studenci mają problemy z zaliczeniem.  a ja raczej należę do średnich 

a na uniwerku powinno być łatwiej niż na politechnice. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od wykładowców, czy Uniwerek czy Polibuda trudność podobna, nie ma łatwiej trudniej, trzeba się przygotować na ciężką prace nawet 24h!

No trochę Cię nastraszyłam specjalnie, tak źle nie będzie, ale na początku warto mocniej się przyłożyć, bo pierwszy rok najtrudniejszy zawsze jest!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje pytania mogą sie wydawać trochę dziwne ale to dlatego że jestem laikiem,nie znam nikogo z podobnego kierunku  nie wiem z czym to się je . najlepsza metodą jest spróbowanie i przekonanie sie na własnej skórze, bo i tak teraz wyboru specjalnego nie mam. 
 W przyszłosci chciałbym pracowac w nieruchomościach albo urzedzie, start bym miał zapewniony.   a mysle ze ten kierunek  byłby najodpowiedniejszy i mogłby mi pomóc zdobyć  przydatną wiedze.  w kazdym razie Dzieki za błyskawiczne odpowiedzi i jako takie rzucenie światła na sprawę. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no okej. Ale czy ja gdziekolwiek napisałem, że ten kierunek to przypadek? nie.  Jest to moja decyzja i koniec.  Wiec daruj sobie swoje komentarze niskiego lotu.. Zarejestrowałem się na tym portalu z myślą że uzyskam jakieś dodatkowe informacje odnośnie mojego wyboru.  Czy to takie dziwne? nie wydaje mi się , a co otrzymuję?  Denne komentarze sugerujące że moje kształcenie się to marnowanie pieniedzy publicznych. Wyedytowano....   Jezeli nie masz nic mądrego do powiedzenia to lepiej nie mów, rozumiem że to twoja praca udzielanie się na tym portalu i musisz to robic, okej szanuję to, ale jak już to robisz to wyedytowano....
( I tak pewnie skasujesz mój komentarz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd wiesz, ze płaciłeś? Może studiowałem niestacjonarnie;) a może studiowałem w szkole prywatnej? zacznijmy od tego, ze ja pisze Ci co sadze a Ty sie unosisz i zaczynasz rzucać obelgami co jest niedopuszczalne.

 

Inna kwestia jest jakiś problem Twój z przyjmowaniem krytyki. Na studiach bardzo wiele osob bedzie miało inne zdanie? Powiesz wykładowcy to samo co do mnie? To trochę inny poziom niż gimnazjum czy szkoła srednia. 

Wracajac do tematu, w połowie wrzesnia to trochę późno na rady dotyczące kierunki. Zadajesz ogólne pytanie to dostajesz ogólne odpowiedzi. Prześledź sobie plan zajęć i przedmioty do zaliczenia, poczytaj o nich wtedy dowiesz sie o nich wiecej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie interesuje mnie co studiowałeś, ani kim jesteś, więc się nie tłumacz bo mnie to serio nic nie obchodzi.  Po drugie- unoszę się? tak, bo uwazam ze nie na miejscu jest wymawianie środkow publicznych na edukację. Kim jesteś,że masz czelnośc mowic ze szkoda pieniędzy podatników na kolejne etapy kształcenia się? Przypominam że ludzie nie sa robotami, i mogą mieć wątpliwości. Rzadko wychodzi coś za pierwszym razem, czy nie tak?  

Kolejna sprawa, ja mam problem z przymowaniem krytyki? Powiedział gość ,który powycinał z mojego postu niekorzystne dla siebie elementy i ukarał mnie jakimś śmiesznym punktem karnym. No proszę Cię...   Przypominam ,że nie obraziłem Cię ani razu!  

12 godzin temu, Łukasz napisał:

Na studiach bardzo wiele osob bedzie miało inne zdanie? Powiesz wykładowcy to samo co do mnie? To trochę inny poziom niż gimnazjum czy szkoła srednia. 


^ Co to miało konkretniej znaczyc? Twój argument jest żałosny. Nie mam obowiązku zgadzania się z kazdym,  wręcz przeciwnie w mojej naturze leży przedstawianie jasno swojego zdania. Jakbyś nie wiedział to tak własnie zachowują się prawdziwi mężczyźni : ).   Więc jeśli chcesz ze mna dyskutować to daruj sobie te pstryczki w nos w postaci wymawiania pieniędzy podatników etc. ,tylko używaj konkretnych argumentów (jak mężczyzna : ) ).  Chciałem otrzymać jakieś rady i wskazówki logując sie na tym portalu, a spotykam się z  ... hmm... mowiąc kolokwialnie -  słomą w  butach.   

Chociaz za ostatni akapit dziekuję, bo jest napisany z sensem, jedyna rzecz ,która ma ręce i nogi w twoim poście.

(i prosze nie edytuj moich postów, uszanuj wolnośc wypowiedzi i przyjmij krytykę : ), bo dawanie mi jakiś punktów karnych jest trochę słabe ) 

: )

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.





×

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.