Welcome to Forum.Studia.net

Witamy na Forum.Studia.net, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

Joanna

Technologia żywności i żywienia człowieka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez muritiel
      Hej.
      Kończę w tym roku szkolnym profil biologiczno chemiczny i zdaję rozszerzony angielski i chemię. Wyjeżdżam na studia do UK i generalnie moim wyborem numer jeden jak na razie jest marketing,ale szukam też alternatywy. Chciałam studiować marketing, bo daje to różne możliwości zatrudnienia, konkretną wypłatę i wiem, że podołam takiej pracy z moim charakterem. Jednak ostatnio miewam wątpliwości czy to na pewno pasuje do mnie i czy widzę się w takiej roli. Wiem, że to absolutnie nie jest związane z marketingiem, jednak od zawsze byłam mocno zainteresowana poważnymi tematami i problemami społecznymi. Mówię tutaj o korupcji, handlu narkotykami, różnego rodzaju oszustwami na dużą skalę itd. Szukam teraz opcji ciekawych i dobrze płatnych zawodów, które byłyby powiązane z tymi tematami.  Jestem gdzieś pomiędzy umysłem ścisłym i humanistycznym. Nie wiem czy nadaję się na dziennikarza śledczego, ponieważ pisanie nie jest moją pasją i jestem w tym raczej przeciętna. Nie widzę się też w roli policjantki. Poza policją rozważę każdą propozycję i możliwość.  Może coś związanego z narkotykami? W końcu jestem na chemii. Znacie jakieś ciekawe zawody lub kierunki studiów, po których znalezienie pracy nie jest niemożliwe ani nie wymaga "znajomości"? Najlepiej gdyby kierunki te były także dostępne w UK
      Z góry dziękuję za odpowiedzi
    • Przez Taem
      Tak jak w temacie. Chciałabym się dowiedzieć co wg Państwa lepiej wybrać. Interesuje się filmem,kinem, teatrem itp itd. Jednakże na WOT mniejszy próg ii łatwiej sie dostać. I się zastanawiam czy lepiej na to składać papiery (maturę już pisałam i mam gap year) czy lepiej poprawić przedmioty i spróbować na filmoznawstwo? Tylko właśnie się zastanawiam co lepsze/ bardziej opłacalne i przyszłościowe.
    • Przez Taem
      Witam
      Chciałam zapytać o Kulturoznawstwo  , sp. Kultura Dalekiego Wschodu (z językiem chińskim) na UMK.
      Czy to kierunek przyszłościowy dający szanse na naprawdę dobre zarobki?
      Proszą o Waszą opinie 
    • Przez basiakasiaja
      hej, zaczynam studia od października. mam do was pytanie, bo nie mam kogo spytać jak to wygląda. otóż mój chłopak pracuje za granicą i czy gdybym raz w miesiącu na 4/5 dni leciała do niego to mogę mieć z tego powodu problemy na uczelni? 

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Hej. Kończę w tym roku szkolnym profil biologiczno chemiczny i zdaję rozszerzony angielski i chemię. Wyjeżdżam na studia do UK i generalnie moim wyborem numer jeden jak na razie jest marketing,ale szukam też alternatywy. Chciałam studiować marketing, bo daje to różne możliwości zatrudnienia, konkretną wypłatę i wiem, że podołam takiej pracy z moim charakterem. Jednak ostatnio miewam wątpliwości czy to na pewno pasuje do mnie i czy widzę się w takiej roli. Wiem, że to absolutnie nie jest związane z marketingiem, jednak od zawsze byłam mocno zainteresowana poważnymi tematami i problemami społecznymi. Mówię tutaj o korupcji, handlu narkotykami, różnego rodzaju oszustwami na dużą skalę itd. Szukam teraz opcji ciekawych i dobrze płatnych zawodów, które byłyby powiązane z tymi tematami.  Jestem gdzieś pomiędzy umysłem ścisłym i humanistycznym. Nie wiem czy nadaję się na dziennikarza śledczego, ponieważ pisanie nie jest moją pasją i jestem w tym raczej przeciętna. Nie widzę się też w roli policjantki. Poza policją rozważę każdą propozycję i możliwość.  Może coś związanego z narkotykami? W końcu jestem na chemii. Znacie jakieś ciekawe zawody lub kierunki studiów, po których znalezienie pracy nie jest niemożliwe ani nie wymaga "znajomości"? Najlepiej gdyby kierunki te były także dostępne w UK
      Z góry dziękuję za odpowiedzi
    • Mam na imię Patrycja i jestem studentką Akademii Wychowania Turystycznego w Katowicach na kierunku Turystyka i rekreacja, Ankieta, o wypełnienie której proszę, powstała na potrzeby pracy magisterskiej poświęconej Analizie i ocenie atrakcyjności turystycznej Wysp Kanaryjskich ze szczególnym uwzględnieniem Teneryfy Ankieta jest dwuetapowa. Pierwsza część jest przeznaczona dla wszystkich ankietowanych i składa się z 25 pytań dotyczących aktywności turystycznej ankietowanych, ich motywacji, wiedzy, a także oceny atrakcyjności Wysp Kanaryjskich. Drugą część ankiety stanowi ANEKS przygotowany z myślą o ankietowanych, którzy odwiedzili Teneryfę. Badania są anonimowe a wyniki zostaną wykorzystane tylko i wyłącznie do celów naukowych. Dziękuję za każdą wypełnioną ankietę.   ANKIETA https://ankiety.interaktywnie.com/ankieta/59e5ddf228235/ ANEKS poświęcony aktywności turystycznej na Teneryfie https://ankiety.interaktywnie.com/ankieta/59e5c8b2df3ab/
    • Szanowni Ankietowani, Mam na imię Patrycja i jestem studentką Akademii Wychowania Turystycznego w Katowicach na kierunku Turystyka i rekreacja, Ankieta, o wypełnienie której proszę, powstała na potrzeby pracy magisterskiej poświęconej Analizie i ocenie atrakcyjności turystycznej Wysp Kanaryjskich ze szczególnym uwzględnieniem Teneryfy Ankieta jest dwuetapowa. Pierwsza część jest przeznaczona dla wszystkich ankietowanych i składa się z 25 pytań dotyczących aktywności turystycznej ankietowanych, ich motywacji, wiedzy, a także oceny atrakcyjności Wysp Kanaryjskich. Drugą część ankiety stanowi ANEKS przygotowany z myślą o ankietowanych, którzy odwiedzili Teneryfę. Badania są anonimowe a wyniki zostaną wykorzystane tylko i wyłącznie do celów naukowych. Dziękuję za każdą wypełnioną ankietę.   ANKIETA https://ankiety.interaktywnie.com/ankieta/59e5ddf228235/ ANEKS poświęcony aktywności turystycznej na Teneryfie https://ankiety.interaktywnie.com/ankieta/59e5c8b2df3ab/
    • Jeśli ktoś miałby problem z napisaniem pracy lub opracowaniem materiałów, spisu treści, znalezieniem bibliografii itp. to pomocne może okazać się skorzystanie z serwisu http://pracenapiec.pl gdzie istnieje możliwość uzyskania wsparcia oraz konsultacji w tych kwestiach. Serwis oferuje pomoc w wąskim, jak i szerokim aspekcie procesu jakim jest pisanie pracy. Natomiast każda pomoc, o ile oczywiście jest możliwa, to zostaje dopasowana do indywidualnych potrzeb i realizowana jest zgodnie z ustalonym zakresem i zaakceptowanymi przez obie strony zasadami.
  • Najpopularniejsze tematy na forum