Welcome to Forum.Studia.net

Witamy na Forum.Studia.net, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

Łukasz

Edukacja techniczno-informatyczna

Studia Edukacja techniczno-informatyczna pozwalają osiągnąć wykształcenie podstawowe w zakresie inżynierii wytwarzania, inżynierii materiałowej, budowy maszyn, metod badań materiałów przy wykorzystaniu metod komputerowych i technik informatycznych. Student uzyskuje odpowiednie przygotowanie w zakresie: eksploatacji i diagnostyki urządzeń mechanicznych i elektrotechnicznych, inżynierii wytwarzania, inżynierii materiałowej, budowy maszyn, projektowania procesów technologicznych.

Więcej na:

http://www.kierunki.net/edukacja-techniczno-informatyczna

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Podobna zawartość

• Przez kpla
      Witajcie! W tym roku zdaje maturę  (niecałe 2,5 miesiąca zostały). Piszę matematykę, fizykę i angielski na poziomie rozszerzonym. Bardzo chciałabym pójść do Warszawy na studia i w sumie innej opcji nie biorę nawet pod uwagę.  Na pierwszym miejscu u mnie jest PW. Myślałam nad takimi kierunkami jak:
      -budownictwo PW
      -transport PW
      -zarządzanie i inżynieria produkcji PW 
      -technologie energii odnawialnej SGGW
      Awaryjnie będę także składać papiery na WAT. Na maturze spodziewam się +-50% z matmy R i fizyki R (tu może uda się napisać na ok 70%). 
      Przeraża mnie najbardziej programowanie, którego nie umiem i nie rozumiem. Jeśli chodzi o rysunek, to myślę, że dałabym sobie radę.
      Moje pytanie skierowane do Was brzmi: Który z tych kierunków wybranych przeze mnie jest najbardziej przyszłościowy i pozwoli mi na prace po studiach? 
    • Przez neli
      W tym roku kończę licencjat z logistyki na Uniwersytecie Łódzkim i zastanawiam się nad wyborem studiów magisterskich, waham się między Logistyką  na Uniwersytecie Łódzkim a Zarządzaniem na Uniwersytecie Warszawskim. Jaki kierunek polecacie? Wiadomo logistyka wydaje się mieć lepsze perspektywy, ale jednak UW to najlepszy uniwersytet w Polsce. Po czym będzie łatwiej znaleźć dobrą pracę? Proszę o opinie
    • Przez meowitsmecaroline
      Dzień dobry,
      Wraz ze zbliżającą się maturą pojawia się coraz więcej wątpliwości dotyczących wyboru uczeni, na której chciałabym studiować Finanse i Rachunkowość. 
      Jestem w 99,9% pewna, że nie dostanę się na Uniwersytet Gdański, na który bardzo chciałabym pójść, ponieważ nie musiałabym wyjeżdżać z rodzinnego miasta, ale niestety już na chwilę obecną wiem, że na tryb stacjonarny się nie dostanę, a zaocznego nie rozważam, ponieważ chciałabym skupić się w 100 % na nauce.
      Rozważam dwie możliwości:
      1) wyjazd do Torunia i tam studiowanie Finansów i Rachunkowości
      2) dopisanie dowolnego przedmiotu w przyszłym roku i pójście na UG w 2018 roku

Czy może ktoś się orientuje czy poziom na UMK jest zbliżony do tego na UG ? Czy może lepiej przeznaczyć rok na poprawę matury i pójście na UG (obawiam się, że UMK w oczach pracodawców wypadnie gorzej; wiem, że obie uczelnie są ,,przeciętne", jednak UG wydaje mi się być lepsze) ? Może na UMK zrobię licencjat,a na magisterkę pójdę na UG...

Zastanawiam się co inni ludzie wybraliby na moim miejscu

Dziękuję za każdą wypowiedz 
    • Przez juicetina
      Witam,
      Jestem tegoroczną maturzystką i zamierzam studiować architekturę wnętrz na politechnice. Biorę pod uwagę dwa miasta- Łódź i Gliwice. Chociaż bardzo zależy mi na Politechnice Łódzkiej. Chciałabym dowiedzieć się jak wygląda cały proces aplikowania na studia. Z tego co wyczytałam na stronie jest egzamin wstępny, teczki nie są potrzebne, ale jak w ogóle zapisać się na ten egzamin, kiedy i gdzie? Boję się, że przegapię jakąś datę. Oprócz tego chciałabym poznać ogólną opinię studentów tego kierunku na temat studiów