Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

SELF STORAGE to firma, która zajmuje się przechowywaniem rzeczy, o różnych gabarytach na dowolny okres czasu.

 

Przechowalnia Rzeczy SELF STORAGE Kraków 
Tanie przechowywanie na dowolny okres czasu.
 
Przechowujemy naszym klientom:
Meble i wyposażenie mieszań/domów, lokali użytkowych,
Sprzęty sportowe, narzędzia.
Wyposażenie biur.
Rzeczy osobiste/prywatne, itp.
 
Jeżeli bedziecie potrzebować pomocy w oszacowaniu kosztów za przechowywanie rzeczy
prześlijcie nam informacji dotyczącej wymiarów mebli, opakowań, ogólnie mienia, które ma zostać zmagazynowane.
Jesteśmy w stanie również dokonać wyceny na podstawie zdjęć, które można wysłać na E-mail self.storage@op.pl lub MMS na num 530 171 328.
 
Nasze pomieszczenia magazynowe są bezpieczne, czyste, suche i ogrzewane zimą,
temperatura oscyluje w granicach +15,+20 stopni C.
 
Prosimy o kontakt telefoniczny przed planowaną dostawą.
 
Z góry bardzo dziękujemy i pozdrawiamy
 
Załoga SELF STORAGE :)
 
 
self.storage@op.pl
Informacja +48 530 171 328 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie, miejsce przydatne jak najbardziej i firma też godna polecenia bo juz mi się zdarzyło korzystać z ich przechowalni :) Takie miejsca są coraz bardziej poularne, ale to dobrze powinniśmy więcej wprowadzać takich nowości:)

Juz niebawem szykuje mi się przeprowadzka więc self storage miejcie się na baczności będę dzwoniła :D :D :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dopiero co szukałem czegoś dla siebie i widze ze powstaje nowy punkt w krakowie lessmess, to dosc zabawny zbieg okolicznosci bo swojego czasu mieszkałem w warszawie i zgadnijmy u kogo zdarzyło mi się raz przechowywać rzeczy :D 
moim zdaniem sieciówkowe magazyny to jeszcze lepsza opcja dla mobilnych ludzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, ja właśnie korzystam z Less Mess Storage w Kryspinowie. :) Mam firmę reklamową, a to wiąże się ze stertą papierów, wydrukami i gadżetami, które trzeba gdzieś przechowywać. Taniej w Less Mess niż wynajmować więcej powierzchni biurowej. Na razie korzystam przez miesiąc, jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.





×

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.