Skocz do zawartości
marolp

transport/logistyka Warszawa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, planuję iść na transport na PW lub logistykę praktyczną (inż) na WAT ew. transport na UTH, co wybrać, Sam kierunek bardzo mi pasuje,obwiam się, że  na PW nie dam sobie rady z matematyką np... , matematyka i fizyka rozszerzone ~ 50% , dodam, że rozważam studia niestacjonarne. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję bardzo za opinie, PW właśnie daje najwięcej możliwości i prestiż, ale również kierunek logistyka na WAT (profil praktyczny, na którym uczelnia umożliwia praktyki w renomowanych firmach, itp. , wczoraj na targach szkół kilka osób polecało ten kierunek) z tym, że to chyba dość nowy kierunek i mało informacji, o UTH nie wiem nic, oprócz tego że specjalizacje są bardzo ciekawe, aczkolwiek uczelnia chyba średnio z poziomem ( znalazłem kilka takich opinii) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest z tymi studiami zaocznymi? Program studiów np. na PW jest faktycznie okrojony i wszystkiego trzeba się uczyć samemu? Na dyplomie później chyba nawet nie ma informacji nt. trybu studiowania, możliwe że będę miał możliwość dobrej pracy (związanej w pewnym sensie z transportem) więc studia zaoczne + praca to dla mnie bardzo korzystna opcja. Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Studia niestacjonarne maja identyczny program jak te stacjonarne niczym sie nie różnią wiec warto połączyć je z praca

W zupełności się zgadzam. Bo po pierwsze będziesz realizował się na studiach, a po drugie będziesz mógł zarabiać na swoje wydatki, a w rezultacie zdobywać doświadczenie zawodowe :)

 

Ja obecnie jestem na magisterce na studiach zaocznych na UTH w Warszawie. Wybrałam tę uczelnię ze względu na ofertę dydaktyczną, a teraz po pierwszym semestrze mogę śmiało stwierdzić, że podjęłam słuszną decyzję - jestem zadowolona ze studiowania właśnie tam. Oprócz tego pracuję i każdemu mogę polecić takie połączenie - bo według mnie jest ono doskonałą szansą na zdobywanie nowej wiedzy, a jednocześnie doświadczenia zawodowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.





×

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.