Skocz do zawartości
Popcorn

Inżynieria akustyczna agh

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem w III klasie LO, muszę wybrać kierunek studiów, czasu coraz mniej, a ja nie jestem do końca zdecydowana. Zainteresowałam się kierunkiem "inżynieria akustyczna", jednak nie mogę nigdzie znaleźć wystarczających informacji. Nie chce rzucać się na coś, co zupełnie nie będzie mnie interesowało, lub będzie zbyt wymagające, bo w końcu od tego wyboru zależy całe moje życie. Co sądzicie o tym kierunku? Czy jest ktoś studiujący inżynierię akustyczną, kto mógłby podzielić się swoimi spostrzeżeniami? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. To bardzo ciekawy kierunek studiów ale bardzo wąski zakresowo. Oznacz to, że zatrudnienie ogranicza się do jednej branży akustycznej

Tutaj masz szczegoly na temat tego kierunku

http://msia.agh.edu.pl/

Mi osobiście ten kierunek bardzo się podoba i mogę Ci go polecić. Fajnie jest pracować później przy pomiarach na autostradach lub w innej pracy akustyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. To bardzo ciekawy kierunek studiów ale bardzo wąski zakresowo. Oznacz to, że zatrudnienie ogranicza się do jednej branży akustycznej

Tutaj masz szczegoly na temat tego kierunku

http://msia.agh.edu.pl/

Mi osobiście ten kierunek bardzo się podoba i mogę Ci go polecić. Fajnie jest pracować później przy pomiarach na autostradach lub w innej pracy akustyka.

Jestem na profilu z rozszerzoną matematyką i geografią. Z tego co wiem na inżynierii akustycznej bardzo potrzebna jest fizyka. Czy możliwe będzie późniejsze nadrobienie zaległości? Fizyka jest bardzo trudnym przedmiotem i zastanawiam się czy bez wiedzy którą mogłabym uzyskać z fizyki w liceum jest sens próbować na tym kierunku na studiach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fizyka na tym kierunku też jest potrzebna. Wiem, że czasami uczelnia prowadzi taki kurs przygotowujący czy wyrównujący przed rozpoczęcem studiów, ale ja też pomyślałabym na twoim miejscu o tym żeby troche jednak podszkolić się z tej fizyki. 

A kierunek wybrałaś bardzo ciekawy no i światną uczelnię. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.





×

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.