Skocz do zawartości
Studenciak94

Informatyka w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej czy Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach?

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

 

Odzywam się tak jak obiecałem - dzienna informatyka w WSB w DG nie spełniła moich oczekiwań. Jeżeli nie wiesz co chcesz w życiu robić, i możesz pozwolić sobie na luzy to warto zerknąć na WSB w DG. W każdym innym wypadku odradzam tej uczelni - nawet ludziom, którzy mają do niej blisko. Być może na zaocznych jest inaczej, ale dzienne wołają o pomstę do nieba.

 

Przeniosłem się na WSTi do Katowic, gdzie mam tyle samo (jak nie więcej) godzin na zaocznych, i materiał wydaje mi się treściwszy. Przez jakiś czas żałowałem, że nie wybrałem zaocznych na politechnice, ale ostatecznie chyba nie jest tak źle, dlatego, że nie wałkuję elektroniki, ani nie jestem katowany matematyką, która drastycznie przewija się na każdych studiach technicznych na PŚ, a na WSTi uczę się tego co mnie faktycznie interesuje : )

 

Podsumowując: wybrałem pracę w zawodzie + studia zaoczne : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem plan zajęć na cały rok. Faktycznie wychodziło na to, że zajęć jest bardzo mało - w dodatku spora część zajęć związana była z rozwojem osobistym(duchowym?), a nie informatyką. Nie chcę tutaj pisać nic złego na temat WSB, ale mnie niestety ta uczelnia nie przekonała.

 

Na plus warunki nauczania - sprzęt, wykładowcy, sale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim.

Korzystam z tego dobrego tematu i podłączę się z pytaniem: Mam do wyboru WSTI w Katowicach lub WSB w Dąbrowie Górniczej, kierunek informatyka. Z racji pracy przy sieciach (często po godzinach)  i miejsca zamieszkania w grę wchodzą tylko i wyłącznie te dwie uczelnie. Jest ktoś w stanie podpowiedzieć, która będzie lepszym wyborem? Studenciak94 już się wypowiedział :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mogę naprowadzić na link motywacyjny?

Mogę wspomnieć o konkretnym temacie na innym portalu?

 

Może włączcie po prostu atrybut no follow do linków w postach ; o

I skasuj może Łukaszu nasze zbędne posty, bo zaśmiecają temat : P

 

Gajden, jeżeli nie wybrałeś jeszcze uczelni, a chciałbyś dowiedzieć się więcej to pytaj, napisz numer telefonu na PW : )

Ktokolwiek ma jakieś pytania, pytać - postaram się udzielić satysfakcjonującej odpowiedzi i pomóc : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyślcie jeszcze o informatyce na ATH w Bielsku Białej. Uczelnia publiczna - więc nie płacisz. Mniej znana niż Politechnika Śląska - więc łatwiej się dostać. Przepięknie położona - to atut, zwłaszcza jeśli ktoś lubi turystykę górską i sporty zimowe. No i ma silną współpracę z przemysłem motoryzacyjnym - wiadomo Podbeskidzie to zagłębie aut-moto. Studia z studia.net/informatyka są na tym wydziale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.






×

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.