Skocz do zawartości

Może Cię zainteresować

kierunek logistyka
Zdjęcie

Logistyka

studia student logistyczne logistyka kierunki studiów opinie forum

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Łukasz

Łukasz

Stały bywalec

• Administrator
  • 1164 postów
  • LokalizacjaToruń

Napisano 07 grudzień 2012 - 12:47

Możliwości jakie stwarza współpraca między firmami, zarówno o charakterze lokalnym jak i międzynarodowym, stawia wymagania także uczelniom wyższym, aby kształciły przyszłych specjalistów w zakresie planowania i realizacji procesów transportowych i logistycznych.

Więcej na:
http://www.kierunki.net/logistyka

#2 edukacyjny

edukacyjny

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 50 postów

Napisano 17 styczeń 2013 - 00:28

Ja jestem studentem logistyki. Według mnie są to studia z przyszłością ale tak naprawdę to dopiero się okaże kiedy znajdę pracę a niewiem czy będzie to takie łatwe

#3 nauczyciel11

nauczyciel11

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 50 postów
  • Lokalizacjapolska

Napisano 02 luty 2013 - 09:18

Też chciałem dostać się na logistykę, niestety nie udało mi się. Szkoda.
Słyszałem że to dość ciężkie studia. Dużo matematyki i wogole. Może lepiej że się nie dostalem :-P

#4 mlodydede

mlodydede

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów

Napisano 11 luty 2013 - 20:46

Jestem na informatyce. Studia są dosyć ciężkie, a jetem dopiero po pierwszym semestrze. Rozważam zmianę kierunku na logistykę.

#5 mareczek01

mareczek01

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 50 postów

Napisano 17 luty 2013 - 19:05

Czy logistyka to naprawde aż taki dobry wybór? Czy nie okaże się za chwilę że rynek pracy jest przesycony logistykami i pracy nie będzie?

#6 Franklin

Franklin

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 18 luty 2013 - 11:10

Kierunek Logistyka od lat z powodzeniem można studiować na mojej uczelni - Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej
Jakby ktoś był zainteresowany można sprawdzić tu >http://www.studia.net/
lub tu> www.wsb.edu.pl

12 marca organizujemy Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Logistycznej
Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej
www.wsb.edu.pl
Najlepsza niepubliczna uczelnia na południu Polski

#7 tank_boy

tank_boy

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów
  • LokalizacjaSzczecin

Napisano 03 marzec 2013 - 01:25

Czy logistyka to naprawde aż taki dobry wybór? Czy nie okaże się za chwilę że rynek pracy jest przesycony logistykami i pracy nie będzie?

Tak, logistyka jest bardzo dobrym wyborem, pod warunkiem, że ma się jakąś ciekawą specjalizację. Ja np. studiuję na kierunku Transport specjalizacja Logistyka Transportu Zintegrowanego na Akademii Morskiej w Szczecinie. Myślę, że po tym kierunku będzie praca. Ostatnio gdzieś zresztą czytałem, że specjaliści pracujący na morzu są obecnie poszukiwani...

#8 karatorq

karatorq

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • LokalizacjaKościan

Napisano 05 kwiecień 2013 - 12:32

Logistyka, to moja "specjalność", którą dopiero będę miał od 2 roku. Z tego co czytam, szukam i się interesuję logistyków potrzeba wszędzie. Do tego można otworzyć własny biznes, mając rozeznanie.

#9 Roma

Roma

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 26 czerwiec 2013 - 13:46

Ja jestem studentem logistyki. Według mnie są to studia z przyszłością ale tak naprawdę to dopiero się okaże kiedy znajdę pracę a niewiem czy będzie to takie łatwe

Jak najbardzej zgadzam się z tym stwierdzeniem, że logistyka (tak samo jak transport myślę) jest przyszłościowym kierunkiem, dużo można skorzystać z takich studiow, praca po tym niemaze pewna

#10 Franklin

Franklin

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 28 czerwiec 2013 - 09:36

Dofinansowany kierunek Logistyka w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej

Decyzją Dyrektora Narodowego Centrum Badań i Rozwoju z dnia 19 czerwca 2013 r. Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej uzyskała dofinansowanie ze środków Unii  Europejskiej w ramach projektu „Nowoczesna wiedza = nowoczesna gospodarka- program rozwoju potencjału Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej”.  WSB zajęła 2 pozycję na liści rankingowej. Uczelnia jest jedną z kilku uczelni i jedyną niepubliczną, która uzyskała dofinansowanie. 

• Zarządzanie portami lotniczymi, kierunek: Logistyka

Program kierunku zakłada przygotowanie specjalistów z zakresu zarządzania i obsługi podróżnych oraz ładunków w ujęciu logistycznym z uwzględnieniem specyfiki transportu lotniczego.

Bezpłatne certyfikaty: Zarządzanie jakością w portach lotniczych TUV NORD POLSKA, kurs specjalistyczny Fleksim Software Products. Inc.

Dla uczestników projektu przewidziano również płatne dwumiesięczne praktyki i stażach po pierwszym i drugim roku studiów (wysokość stypendium stażowego 1500/2000 zł miesięcznie).

Dla wszystkich uczestników projektu:

• Bezpłatne szkolenia z zakresu: ekonomii małej firmy, ochrony środowiska naturalnego, i rozwiązań proekologicznych w procesie produkcyjnym,
  • Dla studentów niestacjonarnych: „weekend dla kariery” weekendowe spotkania z doradcą zawodowym i psychologiem , szkolenia specjalistyczne (blok prawny, handlowy, ABC własnej firmy),
  • Studencki klub pracy „Working class”,
  • Targi pracy,
  • Staże zawodowe w kraju i za granicą,
  • Bezpłatne podręczniki,
  • Płatne praktyki po I i II roku studiów.

Strona kierunku Logistyka w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej
www.wsb.edu.pl
Najlepsza niepubliczna uczelnia na południu Polski

#11 Isofix

Isofix

Nowicjusz

• Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Lokalizacjaśląskie

Napisano 04 lipiec 2013 - 16:31

Czy studia logistyczne sa trudne ? Ktore przedmioty sa trudne ?

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: studia, student, logistyczne, logistyka, kierunki, studiów, opinie, forum

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych