Welcome to Forum.Studia.net

Witamy na Forum.Studia.net, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

killrangers

Eskejp prom lubuskie?

kiedyś Zielonka miała lepsze warunki do studoiowania, no i wyższy poziom. Może tam zatrzymać chyba tańsze utrzymanie, ale i tak większość szuka studiów poza Zieloną.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no jednak Zielona też ma swoje plusy dodatnie - działam w kabarecie szkolnym, myślę o tym jako o pomyśle na życie, a w końcu ZG to "zagłębie kabaretowe" ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez martagrabowska
      Zastanawiam się nad studiami chemicznymi. Który uniwersytet lepiej wybrać? Wrocław czy Poznań? Który lepszy pod względem wyposażenia laboratoriów, kadry naukowej, ilości zajęć praktycznych itp.? 
      Zastanawiam się jeszcze nad kierunkiem chemia medyczna dostępnym we Wrocławiu. Czy jest lepszy od "zwykłej" chemii? 
      Z góry dziękuje za odpowiedzi 

• Przez xtreq
      Dzień dobry!
      Chciałabym się zapisać na UEP, ale waham się miedzy dwoma kierunkami - FiR a Wydziale Ekonomii i FiRB na Wydziale Zarządzania. 
      Czy ktoś mógłby mi przybliżyć różnice między tymi dwoma kierunkami, które są lepsze (szczególnie z perspektywy pracy)?
    • Przez jowojtek
      Hej wszystkim, mam dosyć ogólne pytanie. Czy ktoś wie jak się rozwinął kierunek Lotnictwo i kosmonautyka ze specjalizacją Pilotaż na Politechnice poznańskiej? Zamierzam iść właśnie w tym kierunku tylko nie mogę się zdecydować co do uczelni. Mam 3 warianty: Poznań, Rzeszów lub PWSZ Chełm. Do Poznania mam całkiem blisko tylko nie mogę znaleźć żadnych opinii o tym kierunku. Więc jeśli ktoś z was tam studiuje lub ma takiego znajomego, napiszcie z grubsza jak wyglądają te studia ze strony np. finansowej, wymagań itp. Z góry dzięki i pozdrawiam
    • Przez nuragashi
      Ktokolwiek? Pilnie potrzebuję doradzenia mi w tej sprawie