Welcome to Forum.Studia.net

Witamy na Forum.Studia.net, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

killrangers

Eskejp prom lubuskie?

kiedyś Zielonka miała lepsze warunki do studoiowania, no i wyższy poziom. Może tam zatrzymać chyba tańsze utrzymanie, ale i tak większość szuka studiów poza Zieloną.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

no jednak Zielona też ma swoje plusy dodatnie - działam w kabarecie szkolnym, myślę o tym jako o pomyśle na życie, a w końcu ZG to "zagłębie kabaretowe" ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez turbyo
      Witam
      Aktualnie jestem w klasie maturalnej na profilu mat-fiz. Z matury celuje w: mat(pp) 85% (pr)60%, fiz 35%, ang (pr) 85-95%.
      Zastanawiam się która uczelnia i kierunek będzie lepszym wyborem: 
      Teleinformatyka czy Elektronika i telekomunikacja?
      ZUT Szczecin czy PUT Poznań? 
      Jak uważacie? 
      Dzięki wielkie
    • Przez applejuice
      Witam,
      Zaraz matura a ja stoję przed wyborem studiów. Aktualnie chodze do liceum i jaki kierunek by mnie nie zainteresował to pojawia mi się w głowie obawa, że na studiach nie dorównam osobą, które skończyły technikum i miały ogromną styczność z tym kierunkiem. W szkole najbardziej interesuje mnie geografia i to z nią chciałabym wiązać przyszłość (ale nie chciałabym studiować stricte geografii, gdyż nie widzę po tym pracy). Cały czas myślę o geodezji, geologii i odnawialnych źródłach energii. Czy ktoś jest w stanie mi powiedzieć (chociażby w małym stopniu) jak wyglada nauka na tych kierunkach? Na jakie przedmioty jest nacisk? Czy bez rozszerzonej fizyki dam sobie tam rade? Jeśli chodzi o odnawialne źródła energii, czy jest na nich dużo nauki o budowie maszyn? 
    • Przez Ssarusska1
      Witam  
      W tym roku zdaję maturę i bardzo chciałabym się dostać na wydział Prawa na Uniwersytet Wrocławski.
      Chciałabym wiedzieć jakie były progi punktowe na ten kierunek w rekrutacji w 2017r.
      Z góry dziękuję za pomoc   
    • Przez Newbie00
      Witam!
      Od przyszłego roku planuję wybrać się na studia. Mieszkam nieopodal Wrocławia/Opola.
      Chciałbym się Was zapytać, studentów, byłych studentów, być może i pracowników o uczelnię WSB. Jest warta polecenia czy to kwestia kierunku?
      Zaznaczam, że jeśli miałbym się na nią wybrać, to na kierunek informatyka zaocznie.
      Proszę o opinię czy porady dot. innych uczelni.
      Pozdrawiam
    • Przez Verty
      Witam jestem teraz klasie maturalnej i zastanawiam się nad wyborem studiów na politechnice ,wybór mój padł między Automatykę i robotykę ,mechatronikę a budowę i budowę maszyn.
      Proszę aby ktoś kto miał styczność choćby z którymś z tych kierunków wypowiedział jakie są za i przeciw związane z nim oraz jak jest z pracą po tych studiach
      Z góry dziękuje