Skocz do zawartości
Whatodo

Kursy dla finansistów po polsku

Rekomendowane odpowiedzi

Ze studiami podyplomowymi :) bo studia dyplomowe to studia I stopnia, które trwają 3 albo 3,5 roku i dają odpowiednio tytuł licencjata lub inżyniera. Natomiast studia podyplomowe zazwyczaj trwają rok (chociaż zdarzają się również dłuższe np. 1,5 roku lub 2 lata) i można rozpocząć studia podyplomowe już po zakończeniu conajmniej studiów I stopnia czyli licencjackich, bądź inżynierskich. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze studiami podyplomowymi :) bo studia dyplomowe to studia I stopnia, które trwają 3 albo 3,5 roku i dają odpowiednio tytuł licencjata lub inżyniera. Natomiast studia podyplomowe zazwyczaj trwają rok (chociaż zdarzają się również dłuższe np. 1,5 roku lub 2 lata) i można rozpocząć studia podyplomowe już po zakończeniu conajmniej studiów I stopnia czyli licencjackich, bądź inżynierskich. 

A jakie są mniej więcej ceny studiów podyplomowych na SGH? :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.07.2015 o 10:29, Sebastian napisał:

Popatrz sobie na podyplomówki na Koźmińskim - moim zdaniem Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie ma równie wysoki poziom jak SGH :)

http://www.kozminski.edu.pl/studiapodyplomowe/

Pierwszy raz słysze o tej uczelni, ale po tym co przeczytałem na stronie internetowej, moge powiedzieć, że ma całkiem wysoki poziom :)

Swoją drogą mocno się rozpędziłem, ale wydaje mi się że to dobrze, jak sobie wszystko wcześniej zaplanuję :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.07.2015 o 15:41, Agnieszka napisał:

To może jednak najpierw pomyśl o studiach I stopnia :) Wybrałeś już coś?

Myślę o  SGH  i tam finanse i rachunkoesoc:) druga opcja to matematyka na PW,  bardziej mi sie podoba pierwsze rozwiazanie, ale jak patrze to progi na sgh ok.250 to sam nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trzymam kciuki! Daj znać po rektutacji :)

To znaczy, maturę to ja piszę za rok, ale poprostu już chcę się orientowąc w tym studenckim życiu, żeby wiedziec z czego przygotowywać się na maturę, i ogólnie nie odkładac wszystkiego na ostatnią chwilę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to faktycznie sięgasz daleko w przyszłość :) i dobrze, bo warto jest mieć pomysł na siebie i plan na życie!

 

Zaglądaj do nas i może również na forum.edukacja.net tam są tematy związane z maturą i przygotowaniami do niej, może będziesz chciał dzielić się swoimi postępami w przygotowaniach do matury :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.





×

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.