Skocz do zawartości
Don Kamillo

Zagraniczny wyjazd studencki?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Z racji tego, że to mój pierwszy post na tym forum serdecznie witam wszystkich studentów! :)

 

Chciałbym, żebyście się podzielili wrażeniami na temat zagranicznych wyjazdów studenckich. W broszurach i stronach internetowych są opisywane zachęcająco, ale głównie interesuje mnie to, czy faktycznie można coś ciekawego zobaczyć (ciekawego turystycznie) oraz jak wygląda taki wyjazd od poszewki. Jak wygląda "opieka" rezydentów podczas wyjazdu? Jak wygląda organizacja? Jakie są atrakcje itp?

 

Pytam głównie ze względu na fakt czy tego typu wyjazd jest codzienną alkoholową libacją. Nie zrozumcie mnie źle, fajnie jest się napić, ale jeśli mam wykładać niemałą sumę pieniędzy na to, żeby codziennie tankować do bólu, bo się okaże, że oprócz tego nic ciekawego nie będzie to... wolę nie wykładać. Napiszcie proszę jak to wyglądało w Waszym przypadku.

 

Życzę udanej, wyczyszczonej sesji! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej chyba dowiedzieć się jakie masz możliwości wyjazdu w ramach programu Erasmus i próbować jechać na taką wymianę. Ewentyalnie sprawdź oferty szkół językowych, bo z tego co wiem to niektóre mają całkiem fajne oferty i na wysokim poziomie, ale nie wiem czy to Cię interesuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że to wszystko zależy od podejścia. jak chce się tylko imprezować, to znajdzie się zawsze do tego dobre warunki, jeżeli uczyć, to też, w każdych warunkach można się rozwijać. moja koleżanka była na takim zagranicznym wyjeździe i bardzo dużo skorzystała, poznała odmienną kulturę itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że to wszystko zależy od podejścia. jak chce się tylko imprezować, to znajdzie się zawsze do tego dobre warunki, jeżeli uczyć, to też, w każdych warunkach można się rozwijać. moja koleżanka była na takim zagranicznym wyjeździe i bardzo dużo skorzystała, poznała odmienną kulturę itp.

 

Od podejścia bardzo duzo zalezy, ale również od organizacji takiego wyjazdu jak i od towarzystwa jakie tam będziemy mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.





×

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.