Skocz do zawartości
sodmgpl

Kierunek studiów w Krakowie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich! Zbliża się okres kiedy należy składać podania na uczelnie a ja dalej nie wiem na co mógłbym iść.

Zainteresowania mam bardzo zróżnicowane. Matura poszła mi na średnim poziomie wszystko w granicach 70-80 % z podstaw z rozszerzeń tylko angielski. Chciałbym żeby kierunek nie opierał się całkowicie na matematyce, miałem ją w liceum i w praktyce już mi się rzygać chce tymi zadaniami. Podobno nie mam problemów z komunikacja i wysławianiem, myślałem nad marketingiem i komunikacją rynkową na uek'u lub administracją którą już planowałem w 1 klasie , wszyscy jednak mówią że po nich nie znajdę pracy. Możecie coś polecić , albo wyrazić zdanie na temat ciekawych kierunków jakie można spotkać w Krakowie po których możliwości są większe , niz po studiowaniu "humana". Najbardziej byłbym zainteresowany UEK'iem i UJ'tem kwestia tego czy się dostanę na coś.. Proszę o pomoc !  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakie przedmioty jeszcze lubisz a nie koniecznie zdawałeś na maturze?

Komunikacja rynkowa to bardzo ciekawy kierunek. A myślałeś może o zarządzaniu publicznym?

Prowadzi taki kierunek UJ, zerknij sobie tutaj http://www.studia.net/uczelnie-studia/7354-uniwersytet-jagiellonski-w-krakowie-instytut-spraw-publicznych

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybkie odpowiedzi! Jeśli chodzi o zainteresowania to dobry jestem z angielskiego ale nie koniecznie chcę iść w tą stronę. Ogólnie na początku chciałem wybrać rozszerzony WOS i Historie w liceum,ale wszyscy że po humanie nie ma pracy. Nie jestem jakiś lewy z matmy i wydaje mi się że sobie poradzę, poprostu mnie to nudzi i nie chce "przemęczyć" tych 3 lat no i wiadomo potem gdyby był takim wiodącym przedmiotem. Miałem lecieć do Londynu, robić szkołę fryzjerską  ale tak dochodzę do wniosku teraz że wyższe wykształcenie to podstawa i chce studiować. Zainteresował mnie ten kierunek z marketingiem tylko jest jeszcze sprawa tego typu czy się dostanę. Nie wiem jak oceniać rozszerzenie na ten moment, a podstawy w granicach 70-80% chyba mają się średnio w porównaniu do innych osób  :unsure:  Jeśli jeszcze byście mieli jakieś informacje o ciekawych kierunkach, byłbym bardzo wdzięczny  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.





×

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.