Welcome to Forum.Studia.net

Witamy na Forum.Studia.net, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

informator

Drukarnia Internetowa Drukon.pl - Tutaj wydrukujesz najtaniej!

Drukarnia Drukon.pl

Ulotki, Plakaty, Foldery reklamowe ... Nie ważne co chcesz wydrukować. Zajmujemy się produkcją wszelkiego rodzaju materiałów poligraficznych od wizytówki i ulotki, aż po banery reklamowe i bilbordy.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług ?
* Przyjmowanie zamówień 24h/7dni w tygodniu
* Jedne z najniższych cen w Polsce
* Bezpłatne powiadomienia SMS o stanie zamówienia
* Dla stałych klientów atrakcyjne pakiety zniżkowe
* Bezpłatne sprawdzanie plików do druku
* Projekty graficzne już od 9zł netto

Serdecznie zapraszamy:
www.drukon.pl
biuro@drukon.pl
tel. 533-623-623

bannfor.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Każdy typ wydruku zrobią w drukarni Waikiki (waikiki.pl). Mam z nimi świetne doświadczenia, po raz pierwszy spotkałem się z tak profesjonalną obsługą i wysoką jakością materiałów. Jeśli komuś zależy na standardzie to polecam. Oferty z allegro przy ich możliwościach wypadają mega blado.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie chciałam zakładać nowego wątku, a mam pytanie odnośnie drukowania w technologii 3d. Chciałam dla chłopaka zrobić prezent unikatowy, niepowtarzalny i czytałam, że coś takiego można zaprojektować w 3d i wydrukować. Znalazłam nawet drukarnię www.trojwymiarowi.pl i wysłałam zapytanie do nich. Co sądzicie o moim pomyśle i czy to będzie trwałe? Nie znam się na tym i chciałam dopytać innych.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja korzystam z usług http://www.fanatycydruku.pl/ - bardzo dobra drukarnia internetowa z fajnymi cenami. Zawsze ekspresowo realizują moje zamówienia, robią dobre projekty graficzne i jest w czym wybierać wśród ich produktów. Polecam zajrzeć na stronę i się zapoznać :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chodzi o mnie, to akurat mam blisko i korzystam z druk plakatów poznań aczkolwiek zajmują się wszystkim, można zamówić on-line odebrać na miejscu, albo wybrać opcję z dostawą, nie ma żadnego problemu, zawsze wszystko na czas, tak jak mówią, że zrobią, tak jest.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Podobna zawartość

• Przez Ula3211
      Witam wszystkich,
      Chciałabym poznać opinie o kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna ze specjalizacja reklama i promocja na UAM w Poznaniu. Głównie interesują mnie studia 2 stopnia. Czekam też na propozycje innych uczelni o podobnym profilu.
      Z góry dziękuję za jakieś odpowiedzi

• Przez szczepann

Aby otrzymać pakiet 3 GB należy wysłać SMS o treści LIDER na numer 277.
      Koszt SMS-a zgodny z posiadaną taryfą, w ofertach na kartę 0,20 zł.
    • Przez szmuglowska.izabella
      Witam, mam pytanie, jestem w trakcie obrony i potrzebuję na szybko wydrukować pracę inżynierską a że fundusze małe to może Wy mi polecicie jakieś ksero, coś sprawdzonego i taniego w Krk? mam sporo rysunków kolorowych i wielkich formatów, zależy mi również na jakości, pozdrawiam
    • Przez Jodel
      Promotor dla Jodel

Czas promocji: 1-2 tygodnie (pełen etat)
      Początek: Październik - Listopad 2016

W Jodlu jest to o czym mówi się na kampusie! Nasza aplikacja na telefon pozwala  na bieżąco śledzić co dzieje się w twojej okolicy. Mamy już ponad milion użytkowników w takich krajach jak Niemcy, Szwecja, Norwegia, Dania, Włochy, Austria czy Szwajcaria. Obecnie celujemy w uniwersytety w Europie, aby już wkrótce zapewnić lokalny chat na całym świecie.
      Zostań Jodlerem i pomóż nam rozbudować sieć Jodel w twoim kraju! Szukamy kreatywnych i zaangażowanych osób do współpracy z naszym młodym i międzynarodowym teamem z Berlina.

Twoje zadania:

Będziesz wzorem i pokażesz dlaczego Jodel jest super dope app
      Będziesz potrafił  znaleźć najlepsze miejsca na uczelni do promocji Jodla
      Rozdasz materiały marketingowe na swojej uczelni i zachęcisz do ściągania aplikacji
      Będziesz raportował dane dotyczące promocji (poziom zainteresowania, pytania, wykorzystane materiały)

Twój profil:

Jesteś bardzo charyzmatyczną i otwartę osobą, która lubi kontakt z ludźmi
      Jesteś kreatywny i pewny siebie a równocześnie elastyczny, rzetelny i pełen inicjatywy
      Posiadasz silne umiejętności komunikacyjne i potrafisz odnaleźć się w każdej sytuacji
      Jesteś wytrwały i skoncentrowany na wynikach, potrafisz postawić sobie cele i do nich dążyć
      Znasz trendy i zwyczaje studenckie w twoim mieście

Twoje możliwości:

Będziesz miał szansę być w kontakcie z wieloma studentami z różnych uczelni
      Staniesz się częścią berlińskiego startupu i zdobędziesz praktyczne doświadczenie
      Będziesz odpowiedzialny za przebieg promocji i będziesz grał kluczową rolę w sukcesie Jodla w twoim mieście
      W trakcie kiedy Ty będziesz dbał o wizerunek i liczbę ściągnięć Jodla, my zadbamy o atrakcyjny bonus dla Ciebie

Jeśli jesteś stworzony do tej pracy, przyślij email na adres  jessica@jodel-app.com. Proszę pamiętaj aby dołączyć swoje CV, przedział czasowy kiedy mógłbyś/mogłabyś pracować oraz odpowiedzi na poniższe pytania:

Jakie jest Twoje dotychczasowe doświadczenie w promocji?
      Co czyni Cię wyjątkowym?