Welcome to Forum.Studia.net

Witamy na Forum.Studia.net, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

zanzibar

Pomocna osoba

W sumie robię to w ramach podziękowania. Skorzystałem z pomocy osoby odpowiadającej za serwis pracenapiec.pl i jeśli ktoś ma jakiś problem przy pisaniu to szczerze mogę polecić. Na plus to zdecydowanie kontakt osobisty gdzie człowiek wytłumaczył mi co i jak dlaczego ma być w pracy. Generalnie bez plagiatu. Minus taki, że nie jest to na jutro czy na za tydzień, ale to chyba nic nadzwyczajnego, że tak szybko nie da się nic zrobić.

Tak więc ja polecam i dziękuję za pomoc.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mogę się podpiąc pod temat i powiedzieć, że serwis jest na poziomie i nie wciska ciemnoty i prac z netu. Mam porównanie bo niestety wcześniej mnie konkurencja brzydko mówiąc "orżnęła" biorą pieniądze i dając paskudną zżynkę z neta.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zarejestrowałam się tu tylko po to, by napisać, że bardzo dziękuję za pomoc :) Sama bym chyba nie dała rady, bo nawet nie wiedziałam od czego zacząć. Dzięki raz jeszcze :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta