Skocz do zawartości
WiecznyStudent

Czy polecacie drukarnie internetową?

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się czy drukarnia internetowa zrealizuje nam zamówienie na t-shirty z nadrukiem.. mamy fajny pomysł na Sylwestra i trzeba nam kilka takich t-shirtów. Jak myślicie? Polecicie jakąś drukarnie ? Stacjonarna odpada.

 

Nie wiele jest drukarni w Polsce które zajmują się nadrukami na koszulkach. Wiem bo sam kiedyś chciałem zamówic kilka t-shirt'ów z nadrukiem i było ciężko (w efekcie zrezygnowałem). Chodzi o to że jest pełno firm które są zwykłymi pośrednikami i same nie zajmują się nadrukiem tylko zlecają to firmie docelowej. Takich firm radziłbym unikać. Nie znam podanych powyżej drukarni ale po wstępnej weryfikacji wyglądają właśnie na takich pośredników. Nie twierdzę że źle wykonają zamówienie, ale jeśli obawiam się że gdyby przyszło do składania reklamacji to mógłby być problem. Nie pomogłem w kwestii wyboru firmy, ale mam nadzieję że przestrzegłem przed pochopnym zamawianiem.

A tak na marginesie to dlaczego nie chcesz zlecić tego drukarni w twojej okolicy? Przecież lepiej bo masz kontrolę nad zamówieniem. Jedyna wada takiego rozwiązania to chyba tylko trochę więcej poświęconego czasu na szukanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiele jest drukarni w Polsce które zajmują się nadrukami na koszulkach. 

 

Kwestia obija się o te "kilka" koszulek. Każda firma która wykonuje nadruki na odzieży krzywo patrzy na drobnicę. Nadruki to też domena współpracy miedzy firmami przy unikaniu robienia zamówień pod "indywidualne zachcianki". Przez Internet łatwo zamówisz koszulki z nadrukiem musisz jednak być pewny danego wykonawcy. Jeśli chodzi o zakres ubrań to drobne nawet zlecenia realizuje np Bi - Art z Katowic i jest to na odpowiednim poziomie jakościowym. Co do typowych druków cyfrowych i offsetowych na papierze to mogę polecić Drukomat http://www.drukomat.pl przynajmniej dla tych co mogą zamówić "na firmę". Nie jest to oczywiście pośrednik - jest to jedna z czołowych drukarni internetowych w Polsce.      

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.





×

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.