Skocz do zawartości
literat555

Kredyt na urządzenie mieszkania

Rekomendowane odpowiedzi

Byłoby fajnie, ale nie wiem czy w tej chwili jest to możliwe. Tym bardziej, że banki wymagają już właściwie 10 procentowego wkładu własnego.

Zobacz sobie takie mieszkania: http://targimieszkaniowe.net/nowe-mieszkania-i-domy-lodz/ i spróbuj wyszukać te, które spełniają wymagania programu MDM.

W ten sposób możesz to, co zaoszczędzisz, przeznaczyć na wykończenie mieszkania, bo wkład własny dostaniesz od państwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie jest to możliwe, chociaż przyznam, że nie wiem jak to jest z MdM. Przy temacie nowych mieszkań to zanim na jakieś się zdecydujemy to warto dokładnie przemyśleć kwestię zakupu i dowiedzieć się według jakich technologii budynki są wykonane. Ważne są zarówno takie elementy jak elektryka, czy wykończenia. Dla plusem są posadzki z ZarembaPosadzki.pl czy innych porządnych firm. Więc jak kupujemy mieszkanie z rynku pierwotnego to musimy na takie szczególiki zwracać uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź i przekonaj się jakie korzyści oferuje Mini Ratka, dzięki której możesz płacić mniej niż 1 zł dziennie za każdy pożyczony 1000 zł (wraz z kredytowanymi kosztami) przy min. 3,5-letniej spłacie. Gotówkę możesz dostać jeszcze tego samego dnia.

Mini Ratka to: atrakcyjna miesięczna rata, do 23 000 zł  wystarczy wyciąg z konta z ostatnich 3 miesięcy i dowód osobisty, wypłata nawet tego samego dnia, elastycznie ustalany dzień spłaty, minimum formalności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mozesz się przecież zapytać w banku - zakładam, że masz konto? Ja się dowiadywałem w banku właśnie w którym mam konto - dokładnie znają mnie przeciez więc jest jakby prościej. Ewentualnie mozna zapytać w kilku bankach i porównać ich oferty. U mnie co prawda cel byl nieco inny i podejrzewam, że kwota tez większa (chociaż kto wie) i nie byloby problemów gdybym chciał wziaść kredyt w http://www.mbank.pl, ale ciężko mi ocenić jak to bedzie u kogoś innego. Najlepiej po prostu zapyatć, pracownicy banków to też ludzie, nie gryzą. :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodobały mi się oferta szklanych płytek w http://www.paradyz.com/szklo .

Łazienka na zielono :

3242.jpg

Moja chęć kupowania wyprzedziła w tym przypadku zawartość portfela.

Jak wybrnąć z sytuacji?

Na szczęście w niektórycj sklepach są nieoprocentowane karty kredytowe, dzięki którym jest nie oprocentowana sprzedaż ratalna nawet do 36 miesięcy. Watpię by cos przebiło tę ofertę.

Podobają wam się takie krany ? Mnie sie wydaje że nie poasuja do nowoczesnego wnętrza. Chyba kupię jakąś kaskadę z pokrętłami w scianie.

galeria-realizacji-11-min.jpg

 










 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiele osób może sobie pozwolić na zakup wymarzonej nieruchomości za gotówkę. W takiej sytuacji z pomocą przychodzą kredyty na domy, czyli tzw. kredyty hipoteczne. Aby uzyskać potrzebny do budowy lub kupna budynku fundusz, trzeba spełnić określone wymagania. 

 

 

___________________________________
Kredyt na zakup domu – co trzeba wiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.





×

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.