Skocz do zawartości
Kaja Metrowska

Zakup mieszkania w Gdańsku

Rekomendowane odpowiedzi

Szukamy z mężem mieszkania pruszcz do kupna, suzkamy jakiegoś w miarę taniego i rozglądamy się obecnie po różnych inwestycjach z rynku pierwotnego, gdyż taki nas przede wszystkim interesuje. Mamy już pewne rozeznanie, ale zawsze przyda się dodatkowa rada. Może jesteście w stanie coś polecić? Co sądzicie o osiedlu Sasankowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blisko centrum to Wrzeszcz albo Srodmiescie z takich lepszych. Wrzeszcz jest rozlegly, ale dojazd jest generalnie dobry. Niedaleko centrum powstalo pare nowych osiedli, ale te buduja sie przede wszystkim na obrzezach - tam co roku powstaje pelno nowych osiedli. Ceny sa przyzwoite. No i blisko centrum nie liczylabym na "spokojne" osiedle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę - tabelaofert.pl/mieszkania-na-sprzedaz/Gda%C5%84skMiasto jest komfortowe, stwarza fajne warunki do życia. Jest dużo nowych osiedli, można przejmować bardzo ładne mieszkania, ale też wiele zależy od danego przypadku, bo absolutnie reguły tutaj nie ma żadnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami warto jest zastanowić się nad mieszkaniem w trochę spokojniejszej dzielnicy .Mieszkania konkretnie w Gdańsku do najtańszych nie należą. Może warto byłoby jednak rozejrzeć się pod Gdańskiem ? Obecnie ciekawe mieszkania są na sprzedaz w Pruszczu Gdańskim ( na stronie możecie zapoznać się z inwestycją: http://atro.net.pl/).

 

Osiedle o wysokim standardzie, ładne segmenty. Może nie jest tak tanio ale oferują tam naprawdę dobry standard.Sam dojazd jest również dobry.Jedna główna droga oraz kilka skrótów. Często do centrum można dostać się o wiele szybciej niż z niejednej dzielnicy znajdującej się konkretnie w samym Gdańsku.

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi podobają się mieszkania na osiedlach tych nowszych :P ale z racji tego że jestem studentką nie stać mnie na zakupJ i pewnie nie będzie stać przez najbliższych parę lat. Próbuję trochę innymi sposobami  i tak na przykład ostatnio słyszałam o konkursie w Centrum handlowym Matarnia – do wygrania jest mieszkanie wiec może ta szczesliwa osoba będę JAAA. Kto wie :D robię tam często zakupy to czemu by nie zagrać ;) Ale bym się ucieszyła na wieść o wygranej...... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.





×

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.