Welcome to Forum.Studia.net

Witamy na Forum.Studia.net, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

• Podobna zawartość

• Przez oliq
      Nie udało mi się dostać w pierwszym naborze na studia w Toruniu na komunikacje i psychologie w biznesie miałam 57 punktów ,a ostatnia osoba na liscie miała 60 więc próbuje teraz w drugim naborze i tu pojawia się pytanie czy tym razem mam jakies szanse oczywiscie na dwóch innych kierunkach. Na archiwistyce i www.studia.net/zarzadzanie dokumentacją mam 40 punktów ,a na turystyke i rekreacje 39,8 czy mozecie mi poradzić gdzie moge znalezc progi punktowe dla tych kierunków bo nigdzie ich nie ma oczywiscie jak są to z zeszłych lat. W 2013 roku bodajzae na turystyke byli przyjeci wszyscy kandydaci czy to często się zdarza? Powinnam się martwic z moją ilościa punktów czy raczej nie ? A jesli nie dostane się w drugim naborze to czy moge w jakis sposób się odwołac? Z góry dziękuje za wszelką pomoc
    • Przez Izabela finanse 18
      Cześć idę na finanse, rachunkowość i ubezpieczenia na uw ZAOCZNIE. Cżyczę jest trudno? Proszę odpisać.

• Przez weronikazmalegomiasta
      Hej, proszę o pomoc:) Myślę o studiowaniu od października w ww. szkole kierunku konserwacja i restauracja dzieł sztuki. Czy jest tutaj ktoś kto mógłby wyrazić jakąkolwiek opinie o tej szkole albo najlepiej samym kierunku? Dużo czytałam nieprzychylnych komentarzy, ale sprzed lat, więc nie wiem czy mogę im ufać. Niestety nie jestem z Uczelnie we Wrocławiu i totalnie nie orientuje się w tutejszych uczelniach. Byłabym bardzo wdzięczna za pomoc! Pozdrawiam i może do zobaczenia we Wrocławiu!
    • Przez angelyek
      Witam. W tym roku pisałam maturkę i dostałam się m.in. na www.studia.net/budownictwo na Politechnice Warszawskiej. Dostałam się oprócz tego na inne techniczne, a raczej informatyczne kierunki(AiR), ale nie jestem dobra z infy i bym się tylko męczyła. Naczytałam się strasznych opinii na temat tego kierunku. Glownie zwiazanych z pozniejsza praca, ze nie jest tak kolorowo. Ja zdaje sobie sprawe, ze od razu po studiach nikt mi nie da pracy, ktora bedzie mnie satysfakcjonowac i mam swiadomosc, ze bede musiala zrobic jakies dodatkowe uprawnienia. Jednak to co przeczytalam doslownie mnie przerazilo. Chcialabym, zeby wypowiedzieli sie absolwenci tego kierunku, badz osoby w branzy, czy naprawde tak ciezko jest znalezc dobrze platna prace w tym zawodzie?
    • Przez justyna990
      Cześć wszystkim
      Przychodze z prośbą o pomoc w dokonaniu wyboru. Dostałam się na www.studia.net/dzienne na politechnice na kierunku Geoinformatyka oraz na studia popołudniowe (cos w stylu dzienne płatne) na sgh i powiem szczerze, ze nie mam pojecia co mam wybrac. Moze jest tu ktos studiujący na politechnice bądź na sgh i chce opowiedziec cos o tych uczelniach. Wiem, ze na sgh bedzie mi latwiej i na pewno nie sa to tak ciezkie studia jak na politechnice, wiele osob też twierdzi, ze po sgh latwo o dobrze platna prace ale z drugiej strony nie ciagnie mnie tam. Moze slepo wierze opini ze klimat i ogolna atmosfera na uczelni jest raczej nieciekawa ale chce poznac co wy o tym wszystkim sądzicie
Łukasz

Informacja naukowa i bibliotekoznawstwo

Studia na tym kierunku są dobrym wyborem dla osób odznaczających się dokładnością i skrupulatnością. Na studiach zdobywa się wiedzę z zakresu tworzenia i pracy z bazami danych, z elektronicznym przetwarzaniem informacji, uczy się tworzenia narządzi, niezbędnych do wyszukiwania informacji.

Więcej na:

http://www.kierunki.net/informacja-naukowa-i-bibliotekoznawstwo

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Myślę, że takich osób tutaj nie ma. To bardzo wąska dziedzina. Postaraj się dowiedzieć więcej w sekretariacie
    • Witajcie
      Czy ktoś z Was drodzy forumowicze studiował na Politechnice poznan.studia.netskiej studia podyplomowe.studia.net? Konkretnie myślę o kierunku "Sieci wodociągowe i kanalizacyjne, uzdatnianie wody i oczyszczanie ścieków" ale ogólnie chciałbym się dowiedzieć jak wygląda takie studiowanie: czy wymagana jest 100% obecność na zajęciach? czy sesja wygląda jak na dziennych tzn. egzamin pisemny, ustny w sesji zimowej i letniej? na końcu jest obrona pracy czy też egzamin? Jak z pomocami naukowymi, książki trzeba samemu kupować, wypożyczać? Proszę także o subiektywne odczucie nt. poziomu studiowania: jestem facetem grubo po 30-stce i ojcem dwójki dzieci, stąd zastanawiam się czy będę w stanie przysiąść i uczyć się w skupieniu? Pozdrawiam!
    • Ale po bezpieczeństwie wewnętrznym nie będziesz raczej pracował w służbach, będziesz miał tylko wiedzę z tego zakresu. To CI nic nie daje. Musisz przejść od zera cała scieżkę kariery.    Moim zdanie zdecydowanie studia z grafiki dają szersze możliwości
    • Witam, zastanawiam się co wybrać gdyż nie do końca jestem przekonany, a czasu coraz mniej. Skoro chce studiować zaocznie, to lepiej żeby pieniądze które zainwestuje w kształcenia coś mi dały. Ogólnie na początku byłem zdecydowany na www.studia.net/bezpieczenstwo-wewnetrzne, mam predyspozycje sprawnościowe, mógłbym pracować w jakiś służbach. Gdy sobie jednak tak czytam, to te studia nie wiele mi dają gdybym w przyszłości chciał dostać się np. do policji. Stawiają mnie praktycznie na równi z osobami które skończyły jakieś specjalistyczne szkolenia itp. nie mówiąc o tym, że słyszy się, że trzeba mieć znajomości. Kasa w błoto?. Znalazłem też dość ciekawy kierunek jak dla mnie na pewnej prywatnej uczelni, a mianowicie www.studia.net/grafika reklamowa. Gdyby nie cena już pewnie zdecydowałbym się na to, www.studia.net/grafika jestem z zainteresowania tylko, ale ciągnie mnie tam ciekawość. Tylko tak logicznie patrząc,  to tyle samo dadzą mi jakieś kursy kupione w internecie, albo nawet i więcej, a pieniądze zostaną w kieszeni.
      Naprawdę nie wiem co będzie lepsze ;/   
  • Najpopularniejsze tematy na forum