Welcome to Forum.Studia.net

Witamy na Forum.Studia.net, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

Łukasz

Informacja naukowa i bibliotekoznawstwo

Studia na tym kierunku są dobrym wyborem dla osób odznaczających się dokładnością i skrupulatnością. Na studiach zdobywa się wiedzę z zakresu tworzenia i pracy z bazami danych, z elektronicznym przetwarzaniem informacji, uczy się tworzenia narządzi, niezbędnych do wyszukiwania informacji.

Więcej na:

http://www.kierunki.net/informacja-naukowa-i-bibliotekoznawstwo

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Podobna zawartość

• Przez azumi
      Witam,
      myślę o pójściu na studia filologiczne na UAM (o ile się dostanę). Myślałam o językach japońskim i rosyjskim i tutaj moje pytanie: jeżeli mi się powiedzie przy rekrutacji, to lepiej zacząć studiować od pierwszego roku dwa kierunki na raz, czy zacząć np. od japońskiego, a potem na drugim roku rozpocząć również filologię rosyjską? Czy pogodzenie takich dwóch kierunków jest możliwe do zrobienia? Co trzeba zrobić, żeby, będą na jednym kierunku, móc rozpocząć drugi?

• Przez Orik203
      1. Hej. Zastanawiam się ostatnio nad studiami na informatyce inżynierskiej w Toruniu na UMK. Czy macie jakieś opinie na temat tej uczelni jako całości i informatyki jako kierunku? Chodzi mi o to, jak same studia wyglądają, czy uczy się tam z podręczników sprzed 30 lat, czy może prowadzący idą z duchem czasu? I czy papier z tej uczelni coś znaczy dla pracodawców?
      2. Podczas przeglądania wątków na innych forach wyczytałem coś o nieprzyjemnych wykładowcach i rektorze. To prawda?
    • Przez drblant
      Witam, za rok będę pisać maturę, wybrałem rozszerzoną historię, język nowożytny - rosyjski. Początkowo nastawiłem się na AON w Warszawie, lecz brat pracujący w straży granicznej wybił z głowy mi tą szkołę i zaproponował WAT. Teraz moje pytanie, jeśli chcę iść w kierunku ABW, CBA, SKW, SWW, BOR, czy muszę koniecznie iść do Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie? Najbardziej zależy mi na tym, by studiować w Warszawie.
      Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi
    • Przez Madleine
      Witam wszystkich! 
      Za tydzień zaczynam swoją przygodę ze studiami. Wybrałam kierunek logistyka spec. Logistyka i spedycja międzynarodowa. Myślę, że to dobry i przyszłościowy kierunek. Lecz w związku z zbliżającym się terminem zjazdu, pojawił się lekki stres i wątpliwości. Przy wyborze kierowałam się tylko realną możliwością znalezienia pracy po zdanych studiach. Tak wiem, że większość z was zaraz napiszę, że powinnam kierować się marzeniami czy jakimiś celami ale ja trochę inaczej zaczęłam myśleć. Kiedyś, owszem kierowałam się "marzeniami", bujałam w obłokach i w związku z tym, wybrałam inny, nie do końca dla mnie dobry kierunek, a moja edukacja skończyła się równie szybko tak jak zaczęła. Dlatego teraz, będąc "studentką" po przejściach postanowiłam postawić na kierunek, który w przyszłości zapewni mi stała pracę (bo w końcu o to chodzi).

Od zawsze interesowała i pasjonowała mnie nauka języków. Dlatego cały czas szukam kierunku z którym mogłabym połączyć jedno i drugie, pracę i pasję (stąd wybór logistyki). Od jakiegoś czasu bardzo intensywnie interesuję się polityką(również służby mundurowe były moim niespełnionym marzeniem), a ostatnio nawet zainteresowałam się dziennikarstwem i dyplomacją. Myślałam kiedyś nad wyborem kierunku stosunki międzynarodowe ale osoby, który kończyły ten kierunek bardzo szybko mnie zniechęciły, a wręcz odradziły. Czy ktoś mógłby się podzielić ze mną swoimi doświadczeniami nad dziennikarstwem/dyplomacją? Czy europeistyka, politologia(dyplomacja) lub wcześniej wspomniane stosunki międzynarodowe to dobry i przyszłościowy kierunek? Bo teraz szczerze mówiąc mam jeden mętlik w głowie. Czy kierować się sercem czy rozumem? 

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Mój współlokator tam pracuje i jednocześnie studiuje, a kasy nie dostaje od rodziców, czyli widocznie można się spokojnie utrzymać pracując tam, z tego co wiem, on nawet nie pracuje 40 godzin tygodniowo. I jeszcze może sobie oglądać filmy.
    • Pracownia Rysunku i Architektury RysunekArchitektura w Poznaniu zaprasza do skorzystania ze świątecznej, promocyjnej oferty Zimowych Kursów Rysunku i Warsztatów Artystycznych! Kupując jeden z Zimowych Kursów lub Warsztatów do 24 grudnia, otrzymasz 15% zniżkę! Skorzystaj z naszej promocji i podaruj sobie lub swoim bliskim wspaniały prezent na Święta! Szczegółowe informacje na temat naszej świątecznej oferty dostępne są na stronie Pracowni RA. Do każdego kursu lub warsztatu otrzymasz świąteczną kartkę RA informująca o zajęciach! Jeśli chcesz wiedzieć więcej o Pracowni lub innych zajęciach przez nasz prowadzonych, zajrzyj na naszą stronę internetową, zadzwoń - 602 136 330 lub napisz kontakt@rysunekarchitektura.pl. Dołącz do RA w grudniu!
    • Zastanawiasz się nad wyborem przyszłej ścieżki zawodowej? A może niebawem kończysz studia I lub II stopnia, ale nadal nie wiesz na jakim stanowisku chciałbyś pracować? Warto na tym etapie sprawdzić widełki płacowe dla poszczególnych stanowisk i branż. Nikt nie chce przecież pracować za marne grosze, prawda? Na co zatem czekasz? Sprawdź już teraz, jaka branża jest najbardziej perspektywiczna!  
    • zapraszam do dyskusji
  • Najpopularniejsze tematy na forum