Skocz do zawartości
panna.kota

Psychoonkologia na Akademii Ignatianum w krk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio w pracy polecono mi poszukać sobie jakichś studiów podyplomowych z pogranicza psychologii i medycyny, najlepiej coś związanego z onkologią. I znalazłam na Ignatianum kierunek psychoonkologia. I tutaj pytanie do Was - czy ktoś może orientuje się, jak to jest dokładnie z takimi kierunkami? Co w kręgach lekarzy sądzi się o takich kierunkach studiów?

Dodam, że współpracuję z fundacją, zajmującą się pomocą dla chorych i ich rodzin.

 

Na stronie uczelni wyczytałam, że partnerem strategicznym kierunku jest Centrum Onkologii Instytut im. M. Skłodowskiej – Curie Oddział w Krakowie.

Tutaj jest więcej informacji:

http://www.wf.ignatianum.eu/psychoonkologia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

 

 

http://podyplomowe.studia.net/edukacja?limitstart=0  

 

Na tej stronie znajduje się całkiem pokaźny wykaz studiów podyplomowych, zawsze warto przejrzeć więcej ofert, żeby być pewnym, że na pewno poświęci się swój czas (który, jak wszyscy wiemy, kiedy pracuje się zawodowo, jest dwa razy cenniejszy) na coś, co może pomóc w dalszej karierze zawodowej. Jest tam też sporo informacji o studiach podyplomowych w ogóle. 

 

Myślę, że poniekąd odpowiedzią na pytanie o to, co sądzą lekarze o takich kierunkach studiów, jest informacja o partnerze tego kierunku, czyli Centrum Onkologii. Skoro się na to zdecydowali, to w tym samym momencie poręczyli za poziom kierunku. I na pewno nie zrobili tego w ciemno.

 

Takie "poręczenie" jest istotne także z innych względów: często zdarza się, że uczelnie mają ze swoimi partnerami/ patronami podpisane umowy na różnego rodzaju usługi - np. na stronach biur karier przy konkretnych ofertach pracy bardzo często można się spotkać z adnotacją: "oferta tylko dla studentów/absolwentów uczelni X.". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.





×

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.