Welcome to Forum.Studia.net

Witamy na Forum.Studia.net, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

Doktorek

NABÓR do Policealnej Szkoły Zawodowej ERUDIO

NABÓR do Policealnej Szkoły Zawodowej ERUDIO na kierunki:

- technik usług kosmetycznych

- technik masażysta

- florysta

- opiekun medyczny

Kształcenie w trybie stacjonarnym lub zaocznym, najszybszy sposób na zdobycie PRAKTYCZNEGO ZAWODU.

ERUDIO, Łódź, ul. Pomorska 83/85 http://www.erudio.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Realnie - czy ktoś może powiedzieć, że ta szkoła przygotowała go do zawodu kosmetyczki? Proszę o konkretne przypadki takich osób. Opiszcie swoje doświaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myśle, ze jak każda szkoła policealna daje zawód i bardzo małe podstawy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Problematyk
      Witam wszystkich. Właśnie skończyłem technikum informatyczne (z którego nic się nie nauczyłem o zawodzie), napisałem maturę (prawdopodobnie zdałem, czekam na wyniki).. Chcę wyprowadzić się do Warszawy w celach zarobkowych, ale i podjąć się dalszej nauki. Chciałbym się poradzić czy zna ktoś jakąś prywatną szkołę w Warszawie gdzie zaocznie będę mógł studiować i jest łatwo, żeby ciągła nauka nie kolidowała mi z pracą.. Chciałbym żeby to nie był jakiś ścisły kierunek, taki gdzie jest mało matematyki, a w szczególności języka ANGIELSKIEGO... Wiem, że w dzisiejszych czasach jest on wszędzie, ale naprawdę wgl mi nie podchodzi, w przeciwieństwie do rosyjskiego. Nie mam wybranego kierunku, na który chcę iść, bo jak wspominałem wcześniej po tej szkole czuję się jak po zwykłym liceum. Może ktoś właśnie studiuje na jakiejś prywatnej uczelni i chciałby podzielić się doświadczeniami. Czekam na odpowiedzi i z góry wielkie dzięki
    • Przez LittleKitty
      Nie polecam. Chociazby dlatego, ze publikowane tam opinie sa regularnie podkasowywane przez administratorow. Znikaja w zasadzie tylko opinie krytyczne, nawet jesli sa kulturalne i nie lamia regulaminu portalu. Administrator robi co chce i kasuje chyba nawet nie czytajac tego, co usowa. W regulaminie jest napisane, ze internauci maja prawo do publikowania komentarzy i ze liczba komentarzy jest nieograniczona. Co charakterystyczne, kontrowersje budzi tylko krytyka. Lukrowane, sponsorowane laurki pisane na jedno kopyto i zawierajace identyczne zwroty i sformułowania jakims sposobem nie budza administratorskich obiekcji. To mial byc chyba w pierwotnym zamysle portal z roznymi opiniami, a nie tylko z przeslodzonymi zachwytami. W ciagu ostatnich dni ubylo z samej tylko podstrony Lingwistycznej Szkoly Wyzszej (Warszawa) ponad 10 merytorycznych, nie lamiacych ani regulaminu, ani prawa krytycznych wpisow. W tym taki:

• Przez JVC 231
      Dzień dobry 
      Mam pytanie odnośnie czy technikum będzie dodatkowym atutem a dokładniej czy jeśli ukończyłem technikum informatyczne i wybieram się na studia techniczne o kierunku logistyka to po ich ukończeniu będę miał dużo większe szanse na zatrudnienie niż ludzie po LO?
    • Przez Kaja0225
      Hej.

Nie zdalam matury, a chce nadal kontynuowac nauke. Co sadzicie o szkole policealnej Sukces Edukacja? Nie wymagaja matury, a slyszalam, ze jest to fajna szkola.
    • Przez Paulina Sienkiewicz
      Hej. Mam pytanie. Czy mogę przenieść się ze szkoły prywatnej na publiczną po pierwszym roku studiów?