Skocz do zawartości
Majka Leśniewska

Fajne sklepy z ubraniami

Rekomendowane odpowiedzi

A ja was pewnie zaskoczę...ale oczywiście bardzo pozytwynie. Zerknijcie sobie na te stroje plażowe http://www.yosh.pl/category/ona/ubrania/moda-plazowa/83/#!category=83-Moda%20pla%C5%BCowa. Otóż na tej stronie można kupić odzież (i nie tylko) dla mniej, dla niego i dla malucha w możliwie najbardziej atrakcyjnej cenie. Otóż są tam rzeczy z Zelando, Asos czy np. Answear w jednym miejscu wraz z poszczególnymi cenami. Kupujemy tam, gdzie jest najtaniej. To jest taka porównywarka, ale bardzo praktyczne, bo nie trzeba przeszukiwać na raz kilku stron. Fajnie nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często korzystam z porównywarek, ale nauczona doświadczeniem nie zawsze wybieram najtańsze oferty, kilka razy się nacięłam na takie promocje, tyle, że na allegro. To, dlatego sklepy internetowe wydają mi się bardziej godne zaufania. Doceniłam ostatnio markowe rzeczy, głównie za ich jakość. Jeżeli szukacie eleganckiej odzieży zajrzyjcie na http://www.kodymody.com/pl/kurtki-cs- to ciekawy concept store promujący polską modę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam parę fajnych sklepów, ale zachęcam głównie do samodzielnego przerabiania ciuchów. od jakiegoś czasu to jedna z moich pasji. to ogromna frajda móc przerobić swoją starą bluzkę na nowy, szałowy ciuch. dziewczyny nożyczki do rąk! można obcinać bluzki, farbować, ozdabiać, spinać w różny sposób, wiązać itd. tysiąc różnych możliwości, a jak to wzbogaca kreatywność! Koniecznie spróbujcie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ostatnio polubiłam - prosto ze sklepów tamtejszych. Pomocna w tym jest platforma logistyczna USBOX, ponieważ nie muszę się martwić o detale. No i przede wszystkim przesyłka dociera naprawdę szybko. No cóż, jednak nie wszystkie marki są dostępne w naszym kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ulubionego sklepu nie mam, jak mi się coś spodoba to kupuję ale głównie przez internet. Ostatnio szłam na ślub do koleżanki i szukałam dodatków do sukienki na wesele które kupiłam nigdzie indziej jak w internecie. Wybór znacznie większy i ceny nieporównywalnie niższe. Samą sukienkę zresztą też kupiłam w sieci :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam sklep Danwera, duży wybór sukienek i nie tylko, a ceny bardzo przystępne: http://www.danvera.pl/

Ponadto sama możesz skomponować swoją sukienkę na podstawie tej którą widzisz na zdjęciu, czyli wybrać długi lub krótki rękaw, wybrać długość sukienki, naprawdę fajnie pomyślane!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.






×

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.