Skocz do zawartości
Majka Leśniewska

Fajne sklepy z ubraniami

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie ostatnio często robimy z meżem zakupy w sklepach internetowych . Po pierwsze: jesteśmy zapracowani i nie zawsze jest czas aby wybrać się na zakupy do galerii handlowej.

Po drugie: mąż totalnie nie przepada za zakupami w sklepach stacjonarnych tak więc już nie będę go męczyła...

Lubi robić zakupy w tym sklepie: http://www.dilano.pl/Koszulki,polo-c175.html- można tam znaleźć koszulki polo w całkiem przystępnych cenach tak więc możecie sobie zajrzeć i może akurat znajdziecie w nim coś odpowiedniego dla siebie. Ceny niskie, na pewno o wiele niższe niż w sieciówkach a jakość bardzo dobra. 

mens-urban-polo_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie preferuję zakupy online, głównie ze względu na wygodę. Najczęściej wracam do sprawdzonych sklepów, a jak znajdę coś nowego, to zawsze robię porządny research :) Sama bardzo lubię sklep amstyl.pl . Mają ubrania polskiego producenta, bardzo dobrej jakości no i przede wszystkim w korzystnych cenach. Ostatnio zamówiłam np. taką tuniczkę: http://amstyl.pl/pl/p/022-PASTELOWA-TUNIKA-Z-TYLU-WIAZANY-DEKOLT/311 Nosi się super :) 

 

71de863f39708c1f599b1250016bd40d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jak czegoś szukam to sprawdzam serwis http://ulubionesklepy.pl, najczęściej zaglądam do kategorii moda, mają tam dużo fajnych sklepów internetowych z interesującymi ciuchami i dodatkami.

Podoba mi się bo odkryłam tam sklepy online których w przeszukiwarkach nie znalazłam. Polecam wszystkim którzy "wybierają się na zakupy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuję ubrania w różnych miejscach. Sklepy, bazarki, typowe sieciówki tylko chyba na takie typowe kreacje od czołowych projektantów mody nigdy się nie skusiłam:) Tak mówiąc poważnie, istotne dla mnie jest to, żeby ciuch był fajny. Kiedy jest dodatkow niedrogi- jest idealnie. Dlatego też często robię zakupy na http://odkupuj.pl/ i jeszcze się nie zdarzyło, żebym nie była zadowolona ze zdobytych tam ubrań:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o odzież i buty sportowe to mogę polecić sklep Summit. Ja tam co prawda kupiwałam puchowe śpiwory, ale od znajomych wiem, że odzież też mają dobrej jakości. Z pewnością będę tam jeszcze zamawiać buty trekkingowe, aczkolwiek z tym chciałabym się już wstrzymać do wiosny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie przepadam za chodzeniem po sklepach, bo to tylko strata czasu. Wole zasiąść wygodnie z laptopem i poszperać w sklepach internetowych. Jednym z moich ulubionych jest np. Taboo online. Kupuję tam praktycznie większość rzeczy i jestem usatysfakcjonowana z zakupów. Raz tylko okazało się, że spodnie są za duże, ale bez problemu wymienili na mniejsze. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie przepadam za chodzeniem po sklepach, bo to tylko strata czasu. Wole zasiąść wygodnie z laptopem i poszperać w sklepach internetowych. Jednym z moich ulubionych jest np. Taboo online. Kupuję tam praktycznie większość rzeczy i jestem usatysfakcjonowana z zakupów. Raz tylko okazało się, że spodnie są za duże, ale bez problemu wymienili na mniejsze. :)

No to mamy cos ze soba wspolnego. ;P tez uwielbiam robic tam zakupy i tak samo jak Ty jestem mega zadowolona. kupilam tam np na zime kurtke. super sie nosi ;D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam tej strony, ale z chęcią sprawdzę. Ja niedawno szukałam dobrego sklepu, który oferowałby piękne sukienki do chrztu, bo miałam zostać matką chrzestną. Najlepsze znalazłam na balumi.com.pl. Polecam tę stronę, jeśli ktoś będzie stał przed podobnym dylematem. Mają duży wybór ubranek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wolę specjalistyczne sportowe ciuchy np. takie koszulki - http://www.dobiegania.pl/odziez-do-biegania-meska-kompresja-koszulki-c-161_163.html , bielizne termoaktywną etc. Rzeczy bardzo dobrej jakości idealnie przylegające do ciała i oddychające. Jeśli chcecie uprawiać jakikolwiek sport albo wspinaczki górskie, bardzo polecam, wygoda i komfort a to oznacza większe możliwości dla ludzkiego ciała :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.






×

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.