Skocz do zawartości
Miłosz Szkudlarski

Znane wynalazki nieznanych Polaków, czyli jak Polacy zmieniali świat

Rekomendowane odpowiedzi

Z tym grafenem to faktycznie ciekawie się zapowiada - Instytut Technologii Materiałów Elektroniczych prowadzi szeroko zakrojone badania w tym temacie (i ponoć metody produkcji grafenu mają jedne z lepszych na świecie), zresztą już współpracują ze spółką ARP NanoCarbon i sprzedają grafen w oparciu o prognozy robione za pomocą platformy LEM NANO przez Polską Akademię Nauk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja  mam wynalazek a nie mam pieniędzy na produkcje   :)  potrafię zrobić urządzenie gdzie wytwarza prąd  gdzie można oświetlić dom można zrobić elektryczne  ogrzewanie domu  można napędzić statek morski i mały i  motorówkę   i samochód  o zł na 100 km  prąd jest wytwarzany za darmo tylko taki wynalazek pracuje na to by wytworzyć tak za darmo prąd to wynalazek  ma stratę energii by dać prąd = nie ma czegoś za darmo  ale można ograniczyć zrobić coś co da za darmo  wystarczy włączyć umysł dla tego  0 zł samochodem takim możemy przejechać całą ziemię za darmo i to nie  żarty i głupoty  Tesla  dobrze o tym wiedział  jak i ja wiem  kto wie o kim pisze i zna Tesle  czym się zajmował to wie że  ja wiem jak zrobić taki wynalazek i nie jest on trudny do zrobienia ja wiem jak taki wynalazek zrobić i rządy wiedzą na świecie póki ropa będzie to nigdy takiego wynalazku nie będzie tak uciszyli mordę Tesli zabijając jego a dokumenty zabierając a resztę spalili  by dalej zarabiać na ropie ale to niebawem się skończy  =  pokaże ten  wynalazek i zacznę produkować go a jego szkice włożę do internetu  gdzie każdego dnia będę aktualizował czyli chronił hasłem  a gdy tego nie zrobię program wyśle wszystko w internet  jak go zrobić  taki wynalazek  tego nikt nie powstrzyma 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach





×

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.