Welcome to Forum.Studia.net

Witamy na Forum.Studia.net, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

sebmroz

Firma opinia

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez werusia
      Uprzejmie proszę o wypełnienie krótkiej ankiety do mojej pracy licencjackiej. Z góry dziękuję
      https://goo.gl/forms/zVNzVkX8JMsWv2MF3
    • Przez Fajterkaczan
      Cześć, 
      Dreczy mnie myśl o zmarnowanej przyszłości. Po maturze w wieku 19 lat poszedlem na informatykę Politechnika Łódzka. Ze wzgledu na moje ignoranckie podejscie i klopoty z ówczesną dziewczyna porzucilem ten kierunek na rzecz logistyki Uniwersytet Łódzki (licencjat) . Po ciezkich bojach z customer service, pracach na magazynach i stażu dostalem się na pozycję młodszego specjalisty ds zakupów nieprodukcyjnych. 
      Praca ta jest stresujaca i bardzo wymagajaca. Zarobki ksztaltuja sie na poziomie 3500 netto plus socjal (obiady, siłownia, ubezpieczenie laptop letefon). 
      Przez te kilka lat zycie nauczylo mnie szacunku i zaangażowania do pewnych spraw. 
      Studiuje zaocznie kierunek zarzadzanie i inzynierie produkcji na PŁ. II stopien. Jest ciezko ale daje rade. 
      Chcialbym podjac sie walki o tytul inżyniera z informatyki raz jeszcze. Jestem zdeterminowany do osiagniecia tego celu aczkolwiek obawiam sie iz jest za pozno. Zanim obronie magistra skoncze 26 lat. Przy dobrych wiatrach 4 lata inzyniera w trybie niestacjonarnym osiagne w wieku 30 lat. 
      Zastanawiam sie czy warto. Czy warto przeznaczac na to czas? 
      Biore pod uwage rozpoczecie tych studiów rowniez w trybie stacjonarnym. Dzieki pracy od 19 roku zycia udalo mi sie odlozyc okolo 80 tys zlotych wiec stac by mnie bylo na oplacenie swoich potrzeb plus przyjemnosci i wakacje. 
      Prosze o poradę czy zaryzykowac i podjac probe pokonania swojej traumy, czy lepiej dac sobie spokoj i skupic sie i isc w tym kierunku w ktorym juz cos osiagnalem. 
      Które studia pomogą mi polaczyc logistyke i informatyke? Ciekawi mnie temat tworzenia baz danych. Rozpoczalem ponownie nauke jezyka Python ale ze wzgledu na brak czadu porzucilem ten pomysl. Na studiach liznalem jezyka C. 

• Przez Nevvra
      Hej, pisze do was w sprawie kierunku studiów a mianowicie resocjalizacji (akademia wsb w Dąbrowie Górniczej), czy ktoś studiuje, studiował i może coś więcej mi o tym kierunku powiedzieć? jak tam jest? ciężko, łatwo itp? jak wygląda cała sytuacja na studiach, i czy będe mogła iść pracować w więzieniu po tym? Dziękuję za każdą odpowiedź  
    • Przez Problematyk
      Witam wszystkich. Właśnie skończyłem technikum informatyczne (z którego nic się nie nauczyłem o zawodzie), napisałem maturę (prawdopodobnie zdałem, czekam na wyniki).. Chcę wyprowadzić się do Warszawy w celach zarobkowych, ale i podjąć się dalszej nauki. Chciałbym się poradzić czy zna ktoś jakąś prywatną szkołę w Warszawie gdzie zaocznie będę mógł studiować i jest łatwo, żeby ciągła nauka nie kolidowała mi z pracą.. Chciałbym żeby to nie był jakiś ścisły kierunek, taki gdzie jest mało matematyki, a w szczególności języka ANGIELSKIEGO... Wiem, że w dzisiejszych czasach jest on wszędzie, ale naprawdę wgl mi nie podchodzi, w przeciwieństwie do rosyjskiego. Nie mam wybranego kierunku, na który chcę iść, bo jak wspominałem wcześniej po tej szkole czuję się jak po zwykłym liceum. Może ktoś właśnie studiuje na jakiejś prywatnej uczelni i chciałby podzielić się doświadczeniami. Czekam na odpowiedzi i z góry wielkie dzięki
    • Przez ulala
      Cześć! Bardzo proszę o pomoc.
      Mianowicie pisze swój pierwszy rozdział na zaliczenie przedmiotu i mam w nim 1.1znaczenie ku klux klanu na tle historii USA, 1.2 najważniejsi członkowie i oogólnie również powstanie tej organizacji. Czy taki podział będzie znośne plus zaczęłam to pisać bez ustalenia tytułu pracy i nie wiem jaki mógłby on być. Bardzo bardzo proszę o pomoc i jakieś podpowiedzi