Skocz do zawartości
sebmroz

Firma opinia

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Grzegorz Nosiadek
      To wszystko ściema... Sam napisałem kilkadziesiąt prac dyplomowych i wiem ile wkładu pracy to kosztuje(wiele godzin spędzonych bibliotekach, przed komputerem). Wątpię że ktoś zrobi to solidnie za 10-12 zł od strony nawet jeżeli ma już przed sobą napisaną prace to i przy parafrazowaniu zdań spędzi sporo czasu. Większość ludzi podających tu swoje domniemane referencje to zwykle oszuści, sublimuję że prace rzekomo przez nich napisane to nic innego jak plagiaty innych prac. Nikt nie zrobi tego za darmo... Taka praca kosztuje, ciężko jest napisać dobrą pracę w 2 tygodnie, a co dopiero gdy reklamująca się osoba pracuje na etacie! Zanim kogoś wybierzecie pomyślcie czy sami zgodzilibyście się napisać takową prace za takie pieniądze, a co dopiero osoby z 2 fakultetami, doktorzy itp. Ludzie zastanówcie się do kogo piszecie odnośnie pracy. Ja również zajmuję się pisaniem prac... Jeżeli jesteś zainteresowany udzielę więcej informacji prywatnie. grzegorz.nosiadek@gmail.com bądź pod telefonem 509 215 901
    • Przez herbatka
      Cześć, mam pytanie, czy ktoś studiuje bądź ukończył już studia na kierunku chemia medyczna? Jakie są perspektywy pracy po tym kierunku i czy jest problem z jej znalezieniem? Jak same studia wyglądają? Ciężkie czy raczej do przejścia? Pytam, bo mam zamiar wybrać się na ten kierunek i mam więcej pytań niż odpowiedzi 
    • Przez agnieszka147
      Cześć, zastanawiam się nad pójściem na chemię medyczną. Czy ktoś może mi powiedzieć, co mogę robić po tym kierunku konkretnego?
    • Przez werusia
      Uprzejmie proszę o wypełnienie krótkiej ankiety do mojej pracy licencjackiej. Z góry dziękuję
      https://goo.gl/forms/zVNzVkX8JMsWv2MF3
    • Przez Fajterkaczan
      Cześć, 
      Dreczy mnie myśl o zmarnowanej przyszłości. Po maturze w wieku 19 lat poszedlem na informatykę Politechnika Łódzka. Ze wzgledu na moje ignoranckie podejscie i klopoty z ówczesną dziewczyna porzucilem ten kierunek na rzecz logistyki Uniwersytet Łódzki (licencjat) . Po ciezkich bojach z customer service, pracach na magazynach i stażu dostalem się na pozycję młodszego specjalisty ds zakupów nieprodukcyjnych. 
      Praca ta jest stresujaca i bardzo wymagajaca. Zarobki ksztaltuja sie na poziomie 3500 netto plus socjal (obiady, siłownia, ubezpieczenie laptop letefon). 
      Przez te kilka lat zycie nauczylo mnie szacunku i zaangażowania do pewnych spraw. 
      Studiuje zaocznie kierunek zarzadzanie i inzynierie produkcji na PŁ. II stopien. Jest ciezko ale daje rade. 
      Chcialbym podjac sie walki o tytul inżyniera z informatyki raz jeszcze. Jestem zdeterminowany do osiagniecia tego celu aczkolwiek obawiam sie iz jest za pozno. Zanim obronie magistra skoncze 26 lat. Przy dobrych wiatrach 4 lata inzyniera w trybie niestacjonarnym osiagne w wieku 30 lat. 
      Zastanawiam sie czy warto. Czy warto przeznaczac na to czas? 
      Biore pod uwage rozpoczecie tych studiów rowniez w trybie stacjonarnym. Dzieki pracy od 19 roku zycia udalo mi sie odlozyc okolo 80 tys zlotych wiec stac by mnie bylo na oplacenie swoich potrzeb plus przyjemnosci i wakacje. 
      Prosze o poradę czy zaryzykowac i podjac probe pokonania swojej traumy, czy lepiej dac sobie spokoj i skupic sie i isc w tym kierunku w ktorym juz cos osiagnalem. 
      Które studia pomogą mi polaczyc logistyke i informatyke? Ciekawi mnie temat tworzenia baz danych. Rozpoczalem ponownie nauke jezyka Python ale ze wzgledu na brak czadu porzucilem ten pomysl. Na studiach liznalem jezyka C. 

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Trochę mnie zmartwiłeś tym pytaniem  Dopytywałam w dziale rekrutacji czy nie jest to przeszkodą i wytłumaczono mi to na zasadzie zaliczenia dodatkowo różnic programowych. Chyba zadzwonię jeszcze jutro i dopytam dla pewności 
    • Według mnie nie musisz się przemeldowywać (wydaje mi się, że nikt nie da CI meldunku w przypadku, gdy wynajmujesz u niego pokój ). U mnie na uczelni (WSZIB w Krakowie): Stypendium może otrzymać student będący w trudnej sytuacji materialnej, jeżeli przeciętny miesięczny dochód na osobę w rodzinie studenta nie przekracza 1051 zł. Miesięczną wysokość. dochodu na osobę w rodzinie studenta uprawniającą do ubiegania się o stypendium socjalne ustala się na zasadach określonych w ustawie z dnia 28 listopada 2003 r. o świadczeniach rodzinnych (Dz. U. z 2017 r. poz. 1952, z późniejszymi zmianami). Stypendium socjalne w zwiększonej wysokości może otrzymać student studiów stacjonarnych, z tytułu zamieszkania w domu studenckim lub innym obiekcie niż dom studencki, jeżeli codzienny dojazd z miejsca stałego zamieszkania do uczelni w znacznym stopniu utrudnia lub uniemożliwia studiowanie. Co do reszty nie mam pojęcia ale podbijam wątek aby ktoś udzielił Ci sensownej odpowiedzi
    • Finanse i rachunkowość  Właśnie rozpoczęłam 7 semestr na WSZIB'ie w Krakowie i wpadłam poszukać jakiś informacji dotyczących studiów magisterskich uzupełniających na tej samej uczelni. Może kogoś tu znajdę, kto chciałby się podzielić rzetelnymi informacjami  
    • Dotyczą chyba one pracowników oświaty ale nie jestem pewien. Swoją drogą jak po marketingu chcesz iść na studia z pedagogiki?
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.