Welcome to Forum.Studia.net

Witamy na Forum.Studia.net, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

Joanna

Audiofonologia - gdzie studiować?

Jak do tej pory niewiele uczelni ma w swojej ofercie kierunek Audiofonologia, a zapotrzebowanie na specjalistów z praktycznymi umiejętnościami w zakresie diagnostyki narządu słuchu rośnie. 

Więcej na: http://www.studia.net/audiofonologia

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Może naszą klasę rządzącą należy wysłać na studia z zakresu audiofonologii? Teraz są głusi na głosy społeczne, więc może po skończeniu studiów... będzie lepiej?;-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

CM UMK w Bydgoszczy prowadzi te studia na Wydziale Nauk o Zdrowiu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

jakie perspektywy pracy są po tym kierunku? I jakie uprawnienia ? Czy w ogóle warto to studiować?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Warto studiować ten kierunek. Szczegółów dowiesz się czytając o nim trochę więcej np. www.kierunki.net/audiofonologia

Niestety jest tak, że wiele osób ma problemy ze słuchem więc nie jest to koniunktura tymczasowa, a stała. Badania poświęcone słuchowi będą potrzebne jeszcze przez wiele lat.

Kierunek ten prowadzą tylko 2 uczelnie w kraju, Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Warszawski Uniwersytet Medyczny.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Podobna zawartość

• Przez Ula3211
      Witam wszystkich,
      Chciałabym poznać opinie o kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna ze specjalizacja reklama i promocja na UAM w Poznaniu. Głównie interesują mnie studia 2 stopnia. Czekam też na propozycje innych uczelni o podobnym profilu.
      Z góry dziękuję za jakieś odpowiedzi

• Przez miszczunio
      witam serdecznie, od bardzo długiego czasu przeglądam kierunki studiów, ale nie mogę się zdecydować, bo nie znalazłem konkretnych informacji. Największy problem tkwi w tym, że zawsze marzyłem o studiach związanych z biznesem, ale jestem naprawdę beznadziejny z matmy... pytanie brzmi, czy na jakieś kierunki związane z biznesem matma nie jest aż tak ważna? Dla przykładu kierunki: International business, finanse i inwestycje, gospodarowanie nieruchomościami, handlowiec, studia maklerskie, broker - jak dużo wymagają umiejętności matematycznych? I czy wszystkie studia informatyczne i menadżerskie wymagają ścisłego umysłu? Ewentualnie jakie kierunki byście doradzili, jeśli jak wspomniałem zawsze interesował mnie biznes i duże pieniądze, niestety matma to moja kula u nogi, jedynie angielski to nie problem (matury na ok.90%) i zwyczajnie go lubię
    • Przez szalonydywan
      Witam, zdaję sobie sprawę że takie tematy już były ale nie znalazłem jakieś dobrej odpowiedzi.
      Otóż:
      Chodziłem do liceum o profilu mat-geo-ang, matematyke lubiłem (podstawa na około 90%, rozszerzenie ok 50%).
      Interesuję się grafiką komputerową, tworzeniem krótkich filmików, liznąłem troche programowania, ale tak naprawdę nie mam pomysłu jakie studia wybrać. Skłaniam się ku informatyce bo chyba do tego mi najbliżej ( do tej pory). Myślałem nad informatyką stosowana na AGH, lecz nie wiem czy sobie poradzę, gdyż informatyki w szkole praktycznie nie miałem, a programowanie tylko 'liznąłęm'. Głównie to mam pytanie czy da się nadrobić programowanie  i reszte żeby nie być za bardzo z tyłu?
      Z góry dziękuję za pomoc!
    • Przez Kunka
      Cześć wszystkim. Proszę Was o poradę.
      Studiuję informatykę na jednej z warszawskich uczelni, kończę 2 semestr. Są to studia dzienne. Idzie mi dobrze, czuję się pewnie w tej dziedzinie. Myślę nad rozpoczęciem drugiego kierunku na drugim roku studiów informatyki. Zastanawiam się nad filologią angielską, zaocznie. I tutaj seria pytań ode mnie. Czy jest wśród Was ktoś, kto podjął się studiowania filologii angielskiej zaocznie? Jakie są wrażenia? Wiem, że to bardzo ogólnikowe pytanie, ale zależy mi na tym, żeby dowiedzieć się czy studia zaoczne w przypadku języka nie będą błędną decyzją. Styczność z językiem tylko w weekendy (może czasem nawet w nie każdy weekend). Może jest ktoś, kto studiuje dwa kierunki jednocześnie i które znacząco od siebie odbiegają - tak jak w tym przypadku. Proszę podzielić się wrażeniami. Na jakie uczelnie z zaoczną filologią angielską warto zwrócić uwagę? Interesuje mnie głównie możliwość wyboru specjalizacji translatorycznej.
      Pozdrawiam.