Welcome to Forum.Studia.net

Witamy na Forum.Studia.net, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

Joanna

Audiofonologia - gdzie studiować?

Może naszą klasę rządzącą należy wysłać na studia z zakresu audiofonologii? Teraz są głusi na głosy społeczne, więc może po skończeniu studiów... będzie lepiej?;-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Warto studiować ten kierunek. Szczegółów dowiesz się czytając o nim trochę więcej np. www.kierunki.net/audiofonologia

Niestety jest tak, że wiele osób ma problemy ze słuchem więc nie jest to koniunktura tymczasowa, a stała. Badania poświęcone słuchowi będą potrzebne jeszcze przez wiele lat.

Kierunek ten prowadzą tylko 2 uczelnie w kraju, Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Warszawski Uniwersytet Medyczny.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Podobna zawartość

• Przez Łukasz
      Zastanawiacie się czy warto iść na drzwi otwarte wybranej uczelni? Moim zdaniem nie ma nawet nad czym się zastanawiać tylko poświęcić 1 dzień na zwiedzanie swojej wymarzonej uczelni. Możecie się dowiedzieć jak wygląda życie studenckie od wewnątrz. 
      http://www.studia.net/poradnik-kandydata/7894-dni-otwarte-na-uczelniach-2017-dlaczego-warto
    • Przez Łukasz
      Zastanawialiście się czym jest informatyka kwantowa?
      To jedna z najbardziej i najszybciej rozwijających się dziedzin fizyki. 

• Przez Lij
      Hej. Jestem w drugiej klasie lo. Jestem na profilu dwujęzycznym. Rozszerzenia: biol, chem, mat. No i wiadomo więcej godzin angielskiego. Nie mam pojęcia na jakie studia się wybrać, a chciałabym już podjąć decyzję, żeby wiedzieć na jakich przedmiotach się skupić do matury. Mam nadzieję że pomożecie
    • Przez Łukasz
      Finanse to w praktyce matematyka - tak o swoim kierunku opowiadają władze Dziekańskie Wydziału Matematyki i Informatyki UG. Ten kierunek jest dla wszystkich tych, którzy chcą pracować w szeroko pojętej ekonomii. Wszystkie firmy, w tym najważniejsze instytucje finansowe chwalą sobie przede wszystkim matematyków jako analityków finansowych.
      Poczytajcie o nowych możliwościach na Wydziale Matematyki i Informatyki UG:
      http://www.kierunki.net/lupa/4460-finanse-to-w-praktyce-matematyka
    • Przez Newbie00
      Witajcie!
      Zostały niespełna 2 miesiące do matury. Bardzo niewiele czasu. A ja nadal nie wiem, na jaki kierunek studiów iść. Aktualnie kończę 4 letnie technikum informatyczne, jednak nie chcę iść dalej w tym kierunku. Maturę rozszerzoną piszę z geografii.
      Moim najgorszym problemem jest MATEMATYKA. Odkąd pamiętam, ten przedmiot mi nie wchodził i od zawsze go nie lubiłem.
      Wszystkie kierunku studiów, o których czytam i które mnie interesują są obarczone dużą ilością matmy. Ogólnie myślę o:
      -budownictwie
      -geodezji i kartografii
      -meteorologii
      To są główne 3 kierunki, które mnie mogą interesować. Głównie interesują mnie właśnie studia geograficzne czy jakieś pokroju inżynierii.
      Chciałbym Was prosić o porady/opis kierunku od studentów/czy podanie innych propozycji.

Z góry dziękuje i pozdrawiam!