Welcome to Forum.Studia.net

Witamy na Forum.Studia.net, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

4kate26

Opiekun medyczny, gdzie znajdę kierunek?

Chciałabym zapisać się do dobrej szkoły w Zielonej Górze na kierunek opiekun medyczny. Słyszałam, że bardzo dobra jest Medyczna Szkoła

Zawodowa  http://msz.zgora.pl/opiekun-medyczny - wysoka zdawalność i bardzo dobrzy nauczyciele z Medyka. Może, ktoś skończył Medyk.

Proszę o opinię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kiedyś chciałam iść w tym kierunku, z tego co się dowiadywałam to można kształcić się na uniwersytecie medycznym w poznaniu. Są też Policealne Studia Medyczne gdzie można ukończyć ten kierunek w ciągu 2,5 roku o ile się nie mylę. :)

Polecam CI również www.kierunki.net tam znajdziesz wszystkie informacje ! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z czystym sumieniem mogę polecić Medyczna Szkoła Zawodowa. Oglądałam tam sale na zajęcia i jest naprawdę miło,czysto i dużo przestrzeni.

Widać nowowczesność,a nie komunę, jak w innych szkołach. Sala dla kosmetyczek jest nowocześnie wyposażona, sprzęt wysokiej jakości.

Nauczyciele są super. A i co najważniejsze jak kończyć jakąś policealną to taką, którą się chwali,a nie podrzedną szkołę, po której możesz sobie papierkiem

nosek wytrzeć. Ja wybieram się na technika usług kosmetycznych http://msz.zgora.pl/technik-uslug-kosmetycznych . Do szkoły są zapisy przez internet i można

zaoszczędzić biegania sobie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Problematyk
      Witam wszystkich. Właśnie skończyłem technikum informatyczne (z którego nic się nie nauczyłem o zawodzie), napisałem maturę (prawdopodobnie zdałem, czekam na wyniki).. Chcę wyprowadzić się do Warszawy w celach zarobkowych, ale i podjąć się dalszej nauki. Chciałbym się poradzić czy zna ktoś jakąś prywatną szkołę w Warszawie gdzie zaocznie będę mógł studiować i jest łatwo, żeby ciągła nauka nie kolidowała mi z pracą.. Chciałbym żeby to nie był jakiś ścisły kierunek, taki gdzie jest mało matematyki, a w szczególności języka ANGIELSKIEGO... Wiem, że w dzisiejszych czasach jest on wszędzie, ale naprawdę wgl mi nie podchodzi, w przeciwieństwie do rosyjskiego. Nie mam wybranego kierunku, na który chcę iść, bo jak wspominałem wcześniej po tej szkole czuję się jak po zwykłym liceum. Może ktoś właśnie studiuje na jakiejś prywatnej uczelni i chciałby podzielić się doświadczeniami. Czekam na odpowiedzi i z góry wielkie dzięki
    • Przez LittleKitty
      Nie polecam. Chociazby dlatego, ze publikowane tam opinie sa regularnie podkasowywane przez administratorow. Znikaja w zasadzie tylko opinie krytyczne, nawet jesli sa kulturalne i nie lamia regulaminu portalu. Administrator robi co chce i kasuje chyba nawet nie czytajac tego, co usowa. W regulaminie jest napisane, ze internauci maja prawo do publikowania komentarzy i ze liczba komentarzy jest nieograniczona. Co charakterystyczne, kontrowersje budzi tylko krytyka. Lukrowane, sponsorowane laurki pisane na jedno kopyto i zawierajace identyczne zwroty i sformułowania jakims sposobem nie budza administratorskich obiekcji. To mial byc chyba w pierwotnym zamysle portal z roznymi opiniami, a nie tylko z przeslodzonymi zachwytami. W ciagu ostatnich dni ubylo z samej tylko podstrony Lingwistycznej Szkoly Wyzszej (Warszawa) ponad 10 merytorycznych, nie lamiacych ani regulaminu, ani prawa krytycznych wpisow. W tym taki:

• Przez Kaja0225
      Hej.

Nie zdalam matury, a chce nadal kontynuowac nauke. Co sadzicie o szkole policealnej Sukces Edukacja? Nie wymagaja matury, a slyszalam, ze jest to fajna szkola.
    • Przez Paulina Sienkiewicz
      Hej. Mam pytanie. Czy mogę przenieść się ze szkoły prywatnej na publiczną po pierwszym roku studiów?
    • Przez Justaa44
      Witam. Czy są tu osoby uczące sie w Teb Edukacji? jakie opinie, wrażenia? Głównie chodzi mi o kierunek charakteryzacja, ale z innych kierunków ogólnie o szkole też posłucham.

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Dexter, najbardziej trafną odpowiedź uzyskasz z samego dziekanatu. Jako że 1. stopień ukończyłem na specjalności ESO, to domyślam się o co może Tobie chodzić. Jeśli na zaocznych występują pewne ograniczenia względem dziennych, to dlatego, że chociaż program jest identyczny, godziny nie zawsze pokrywają się 1:1, a Urząd Morski rozlicza raczej z godzin niż z samych treści. W tej sytuacji nie ma problemów z uzyskaniem dyplomu oficera/mechanika wachtowego czy elektroautomatyka (poziom operacyjny), ale chcąc awansować do kpt. ż.w. lub starszego mechanika (poziom zarządzania), oprócz posiadania wymaganego stażu, musisz zdać egzaminy w UM. Nie wiem, czy coś zmieniło się od tej pory, bo przygodę z pływaniem zakończyłem na obowiązkowej praktyce, ale tak to z grubsza wygląda.
    • Musisz sama spróbować, żeby się przekonać, czy Cię zainteresuje. Z mojego doświadczenia wynika, że dużo osób jest rozczarowanych takimi nowymi i interdyscyplinarnymi kierunkami, bo często okazuje się, że po prostu zabrakło na nie pomysłu i to tylko zbiór przypadkowych przedmiotów. Oczywiście nie musi tak być w tym przypadku i zwłaszcza jako taki drugi kierunek do poszerzania zainteresowań może się to okazać całkiem trafnym wyborem. Zobaczysz, jak będziesz stała z czasem na japonistyce, jeśli będziesz miała go dość, nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś zapisała się też na kognitywistykę. 
    • Ok, rozumiem, że chcesz się wyrwać. To też jest niezły powód. Ale chyba masz mniej więcej jakieś zainteresowania. W sensie czy wolisz mechatronikę czy literaturę francuską? 
    • Chcesz się jeszcze kształcić a studiów nie wybrałaś? Poczekaj, nie śpiesz się. Popraw maturę i idź na wymarzony kierunek.
  • Najpopularniejsze tematy na forum