Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opole to według mnie fajne studenckie miasteczko. Nie obrażając nikogo, nie jest to jakaś metropolia po prostu. Opole nigdy nie będzie Wroclawiem czy Warszawą, ale, z drugiej strony to dobrze! Jest tu spokojnie, campus podobny jest jednym z najbardziej przyjaznych w Polsce! Jednak dla mnie największym plusem Opola jest fakt, że wszędzie mogę dojść z buta! Bardzo mnie cieszy że uniwersytet jest blisko centrum i jako osoba nienawidząca komunikacji miejskiej, uznaję to za największą zaletę. Dobrze się tu studiuje! Może to i dlatego, że studentów jest tu bardzo dużo! Co dodatkowo potwierdza najwyższy w Polsce współczynnik studentów na liczbę mieszkańców

No oczywiście, nie powiem że nie brakuje mi rozrywek, bo owszem.. Poza corocznymi imprezami typu MOK, mało się dzieje. Ale że prawie zawsze gra happysad, to nie narzekam :D  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze powiedziane. Ja studiowałam w Łodzi i w Opolu i zdecydowanie lepszy klimat był w opolskiej uczelni. Ale spotkałam się z opinią jednego z pracodawców, że na starcie odrzucają CV studentów, którzy tam studiowali. A dlaczego nie mam pojęcia. Moim zdaniem bardzo nieprofesjonalne zachowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

absolwenci opolskiej politechniki nie mają większych problemów ze znalezieniem pracy, szczególnie ci po kierunkach typu informatyka, budownictwo itd., oni często już na pierwszym stopniu zarabiają tyle co ich rodzice razem wzięci. Są tu też 2 wydziały, które z techniką nie mają nic wspólnego. Ci od sportu robią naprawdę fajne wyniki, a ekonomiści są niezła konkurencją dla tych z uniwerku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.





  • Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

    • Jeśli przykładasz dużą wagę do codziennej stylizacji i lubisz zawsze czuć się piękna, z pewnością wiesz, że perfumy są nieodłączonym elementem dnia. Należy dobierać je jednak do okoliczności, pH skóry, a nawet pory roku.
    • Hugo Boss Energise z pewnością można opisać jako energetyczne i pobudzające – takie jak nadchodząca pora roku. Zapach jest trwały i silny, utrzymuje się na ciele przez cały dzień, a na odzieży nawet do kilku dni. Stanowi połączenie drzewa cytrusowego, mandarynki, kardamonu i kolendry.
    • Witajcie,  ostatnio rozważam studiowanie dietetyki na mgr bo Polskie Towarzystwo Dietetyków składa ustawę o regulacji zawodu dietetyka jako medycznego więc bardzo możliwe, że w najbliższej przyszłości osoby po dietetyce otrzymają Prawo Wykonywania Zawodu więc automatycznie będą miału uregulowaną pensję i pozycję z własnym samorządem jak lekarze, pielęgniarki czy farmaceuci.  Osobiście interesuje się dietetyką i rozważam robienie studiów magisterskich niestacjonarnie, tylko mam wątpliwości, czy to ma sens skoro ciągle słyszy się, że perspektywy nie są dobre ponieważ bardzo dużo absolwentów dietetyki jest obecnych na rynku pracy przez co wysoka konkurencja jest.  Mam też opcję wyjazdu za granicę i chętnie z niej skorzystałbym tylko waham się, ponieważ nie wiem, czy całe życie chciałbym mieszkać w innym kraju i dlatego rozważam tą dietetykę jako taką alternatywę, gdy za kilka lat chciałbym wrócić i wiem, że gdy ten kierunek zostanie uregulowany to raczej już nie będzie szansy na robienie magisterski bez licencjata z tego kierunku a nawet może stać się 5-letnia.  Co o tym sądzicie, czy według Was warto inwestować kolejne 2 lata czy lepiej postawić wszystko na 1 kartę i wyjechać?  
    • Holandia, kraj tulipanów, malowniczych kanałów i rowerów, jest jednym z najbardziej fascynujących miejsc na mapie Europy. Dla wielu z nas marzenie o zwiedzeniu Amsterdamu czy urokliwych wiosek jest jak spełnienie marzeń. Jeśli również masz tę wyjątkową okazję, zastanawiasz się pewnie nad wyborem środka transportu.
  • Najpopularniejsze tematy na forum

×

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.