Welcome to Forum.Studia.net

Witamy na Forum.Studia.net, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

owuwu

3 kłamstwa studenta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Kupiłem męską bluzę jakiś czas temu na AliExpress akurat w promocyjnej cenie to za droga nie była, a co za tym idzie ryzyko niepowodzenia również nie za wysokie. Znalazłem ją przez polski portal z produktami z Aliexpres więcej na tej stronie dostawa trwała dwa i pół tygodnia, także jak się komuś nie śpieszy to polecam zakupy w tym chińskim sklepie
    • Dobrze jest już trochę znać się na programowaniu. Materiał leci od początku, ale bardzo szybko, więc dobrze znać podstawy.
    • Popatrz na grupach facebookowych danych kierunków, dane będą "rzetelniejsze". Na dniach otwartych uczelni wiadomo, że studenci będą przedstawiać wszystko w samych superlatywach
    • tanie okulary można zamówić z chin, zamówiłem teraz same oprawki śmieszna cena, a takie same jak u optyka, przynajmniej podobne http://alitopbrand.pl/kategorie/zakupy-na-aliexpress-odziez-meska/zakupy-na-aliexpress-akcesoria-meskie/okulary-zakupy-na-aliexpress-akcesoria-meskie/oprawki-okulary-zakupy-na-aliexpress-akcesoria-meskie/  co do jakości to jeszcze ich nie dostałem, ale w opiniach tych co kupiłem to pozytywne komentarze miały także liczę, że się nie zawiodę.
  • Najpopularniejsze tematy na forum